Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba fiúként.Mit csináljak?Ti mit tennétek az Ő helyében?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja az egyik barátomnak(lánynak) tetszett egy fiú akivel én 4. éve járok hittanra.Aztán pár hete közölte velem ,hogy mégsem tetszik neki a fiú.Persze ,mint jó barát összeakartam őket hozni vagy legalábbis közelebb hozni őket.Elkezdtem a fiú után kutakodni...és hát valahogy közben beleszerettem s úgy voltam vele,hogy ,ha a barátomnak nem tetszik akkor miért is mondjak le róla?Egy-Két hét múlva oda jön ,hozzám a lány ,hogy a crussha (a fiú) engedélyezte követését instán.A szívem majd kiugrott ,hogy úristen Ő még mindig szerelmes a fiúba.Aztán valamelyik nap elhatároztam ,hogy lemondok róla a barátom kedvéért.Elmentem a mosdóban és amelyik folyosón van a mosdó pont ott ügyel a fiú és kettesben egymás szemébe néztük perceken át és majd felrobbant a fejem olyan piros lett.Nagyon sokszor néztünk egymás szemébe a fiúval így oda-vissza ezt sem értettem ,hogy miért néz ide 2 percenként.Pár hete pedig elmondtam a barátomnak ,hogy mit is érzek én a fiú irányt.Ő ezt elfogadta és 1-2 nap múlva mondta ,hogy neki nem tetszik a fiú (Nem értettem ,hogy mi történt).Egyébként én a hetekben közben beszélgettem messengeren a fiúval.Nagyon sokszor töröltem üzeneteket ,mert úgy éreztem mégsem kéne ilyen írni neki.Sokszor elérhető volt ,de soha nem nézte meg időben az üzeneteket,volt amikor nem is válaszolt (Nem voltak extrém kérdések és beszélni sem beszéltünk durván).Szóval az lenne a kérdésem ,hogy mit tanácsolnátok nekem illetve a fiú helyébe mit tennétek?Annyira szorongok etse miatta ,hogy hajnali egyig fent vagyok ,mert rá tudok csak gondolni.Olyan szinten vagyok már ,hogy oda akarok menni hozzá és egy taslit adni neki miközben azt mondom neki ,hogy vegyen már észre!(Egyébként ,ha nem is sikerülne összejönnöm a fiúval akkor is megelégednék a sima barátnál).Nem tudom mit tegyek :(.

2021. dec. 31. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene tudnod, hogy ő egyáltalán hogy áll a fiúkhoz. Ha ez megvan, lehet tovább gondolkodni.
2021. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő helyében? Ha meleg/bi lennék és te szimpatikus lennél (egyéniségre, és külsőleg se lennél kimondottan taszító), akkor fogadnám a közeledésedet.
2021. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Te mit mondasz magadról, mi vagy? Bi, meleg, vagy még bizonytalan?
2021. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem tudom pontosan :/.
2021. dec. 31. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez szerintem azért baj, mert ha össze is jöttök, és te közben alakulsz érzelmileg és eltávolodsz tőle, ő csak szívatásnak fogja érezni az egészet.
2021. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd először a saját érzéseidet, aztán beszélj a fiúval is.
2021. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azóta történt fejlemény?
2022. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a késői válaszért!Hát mondhatni igen,elég sok dolog történt,ám nem a legjobb irányba (legalábbis szerintem).Sajnálom,hehet nem így folytatódik a történet,elég régen volt.Szóval a folytatás.Egyre érdekesebb a történetem.Elkezdtem mégjobban kutakodni a fiú irányt és sikerült kiderítenem az előző hónapokban a baráti körét.Legtöbb barátja fiú ,ahogy észrevettem.Sok minden utal arra ,hogy meleg pl.:Kéztartásai,Olyanokat ír néhány fiú barátjának ,hogy elsem hiszem (gondolok ilyenekre Hogy puszilom a szád,homlokod stb.),viszont én már többször is hallottam azt ,hogy aki nem viselkedik "b*zisan" az tényleg "b*zi".Igaz, nem nagyon szeretnék ebből az érzéseire következtetni.Igazából a szemezések megmaradtak,s szerintem van egy vetélytársam,az osztálytársa.Én egy olyan ember vagyok aki mindenre felkapja a fejét(ezt előre leszegeztem).Szoktam láti őket kettesben beszélgetni szünetben(csak őket,semmilyen más lány osztálytársával nem) illetve sokszor együtt mennek a DÖK-ös napokra,ünnepségekre ,mint iskolánk képviselői.Ez is szokatlan nekem.Ami nagyon elszomorított az pedig nem más ,mint ,hogy a március 15.ünnepségen mindketten résztvettek.Vártam az előadást a fiú miatt,de amit akkor láttam arra nem voltam lelkileg felkészülve.Egymás karjaiban voltak.Ez azért is fura ,mert közel sincsenek egymagasak és már megint ők ketten voltak együtt.Előadás végénél úgy láttam ,hogy észrevett a fiú ,mert akkor kezdtünk el megint szemezni.Soha senki sem nézett rám olyan ocsmányul ,mint akkor a fiú kifelé menet közben.Szerintem megutált.Egyébként megint ráírtam pár hete,egy fontosabb kérdés végett.Azonnal látta a kérdésem ,de válaszolni már nem volt hallandó :).Röviden annyi ,hogy lehetséges van egy vetélytársam ,semmi több nem változott(Ha jól emlékszem).A reakciómat pedig külön majd kérésre elmondom ,ha érdekel.
2022. márc. 17. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez kemény
2022. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!