Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ennél a lánynál így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennél a lánynál így reális esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány kollégiumban, akivel ugyanabba a tanulócsoportba járunk és észrevettem hogy egyre jobban tetszik nekem.

Úgy tudom nincs barátja.

Ő tizedikes és kilencedikes.

Ha jellemeznek kéne akkor:

Normális (nem félénk és nem is beképzelt)

Eléggé jól elbeszélget a többiekkel (lehet csak azért mert barátok, osztálytársak nem egy suliba járunk.)

Amit megtudnék említeni az egy alkalom volt amikor nem volt ott a nevelő a tanszobán és elkezdtem valamennyit beszélgetni a többiekkel és vele, a kanapén ültem (mert ilyen is van ott) és ő lefeküdt mellém hasra (és úgy is feküdt egy darabig fekve a kanapéra és Tiktok videókat nézett, egyik barátnőjének beszélt arról hogy miért nem tetszett neki egy fiú de még mindig mellettem volt és beszélt stb.

Egyébként ezen kívül nem volt semmi érdekes (mondjuk nem is mindig van tanszobán) dolog pl: olyan hogy kifejezetten az én társaságomat keresné.

Még arra lennék kíváncsi hogy szerintetek csak én gondolom túl ezt a leírt dolgot vagy esetleg lehet benne valami más is?

Szerintetek mennyi esélyem van kilencedikesként egy tizedikes lánynál?

És mennyire lenne jó ötlet egy csoporttárs kollégistával mondjuk ha egyszer odamennék és megkérdezném hogy eljönne-e inni velem valamit?

A válaszotokat is előre köszönöm!!! :)

Bocsi ha hosszú lett.



2022. jan. 2. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírtakból nem látok semmi vonzalmat az ő részéről, mert nem igazán ismer. Szerintem semleges érzései vannak irántad, próbálj meg beszélni vele.
2022. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké köszi.

És négyszemközt vagy így társaságban?

2022. jan. 2. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy alkalmad kerül rá. Figyelj arra, hogy ne faggasd, tehát ha ő nem aktív részese a beszélgetésnek, akkor kicsit hagyd magára, és próbáld meg később. Ha többször történik ilyen, akkor meg hagyd az egészet, mert nem kíváncsi rád.
2022. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!