Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális?!17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális?!17/l

Figyelt kérdés

7 hónapja mentünk szet ez exemmel.

Utana hónapokig nem tudtam senkire se úgy nezni mint ra!

Pedig udvaroltak a fiúk!

Es most 1 hónapja megtetszett vegre, egy srac aki engem is erdekel. De visszautasított😭

De ennek ellenére meg mindig bejön a srac. Közben kivancsi voltam H túl vagyok e az exemen ezert felmentem Facebookra es megneztem az új nőjevel a kozos kepeket es elsírta magam. Úgyhogy rajottem H meg ezen se vagyok túl. De akkor H tetszhet a masik srac közbe?!



2022. jan. 3. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétségbe van esve, ennyi az egész. Ettől még nem lesz valaki hisztis.

Majd idővel jobb lesz, kösd le magad. Ha én egyedül lennék, akkor biztos, hogy magammal foglalkoznék, fejleszteném magam, szórakoznék.

2022. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ketségbe vagy esve Kérdező!
2022. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Elvileg viszonylag gyakran van olyan, hogy egyszerre több személy iránt is érezhet vonzalmat valaki, de nem kell túlgondolni, ha így van, akkor sincs semmi.

Teljesen normális, h megtetszhet valaki, miközben még nem vagy túl teljesen az előző kapcsolatodon.

Inkább azon lehet érdemes elgondolkodni, h tényleg a volt barátod hiányzik-e még, vagy csak a kapcsolat érzése? Ha az utóbbi, ismerkedj bátran, és ne idegeskedj, ha meg tényleg az exeden nem vagy túl, adj időt magadnak, csinálj vmit, ami eltereli a gondolataidat róla.

2022. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy-egy hirtelen fellángolás közbejöhet, de ettől még az exedbe vagy szerelmes. Illetve valóban kétségbe vagy esve.
2022. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Én lekötném magam valamivel, ami nagyon leköt és még, egy kicsit menőznék is vele az exem felé, posztokkal, story pl.: megtanultál, egy hangszeren (amatőrön, de igen), tudsz szépírással írni, profin tudsz kottázni. És ezeket finoman mind elétolod, hogy lássa, hogy miből marad ki.
2022. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem baj, hogy így érzel. Hogy elsírtad magad azt jeleneti, hogy az egy értékes dolog volt, még ha vége is van. Adj időt magadnak. Az már jó jel, hogy más fiút is el tudsz képzelni. Nem baj, kicsit fáj az ember szíve, és igen, kicsit próbáld magad elfoglalni más dolgokkal.
2022. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!