Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz még mindig a fiú ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz még mindig a fiú ha visszutasított?

Figyelt kérdés
Eléggé biztos voltam magamban amikor ráirtam,mivel folyton nézett, majd egymást ütő, hülye indokú válaszokkal utasított vissza. Kb 1 hónap után újra nézett, és rám is mosolygott többször is. Miért van ez?

2022. jan. 5. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni mi van a fejében. Lehet csak nem akarja hogy harag legyen köztetek, vagy reméli hogy nem utálod.


Ne foglalkozz ezzel, lépj tovább.

2022. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges, hogy megijedt a lehetőségtől, ezért nem elutasított, csak meghátrált. Ez megmagyarázná, hogy miért néz azóta is.
2022. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Lehet, hogy egy kis idő kellett neki.

Ne azt kérdezd, hogy járna-e, hanem hívd el valahova (közelbe), például büfébe.

2022. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Ja, lehet még nem alkalmas kapcsolatra, ennek ellenére tetszel neki.

Én pl. 16 évesen is álltam mint egy hülye, mikor odajött egy lány, aki pedig nagyon tetszett.

Keress mást, vagy próbáld meg kicsalogatni a gátlásai közül.

Pl. menj oda, hogy:

"Te, Joci, tetszem neked és csak gátlásos vagy, azért utasítottál vissza? Bólogass, ha így van!"

de csak ha amúgy értékesnek tartod annyira, hogy megéri ezzel foglalkozni

2022. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Egyszer már odament a kérdező, nem kell megpróbálnia megint. Logika se lenne benne, hogy visszautasították, de azért még loholjon a másik után, lealázva magát.


Ha akar tőle valamit a srác - csak megsúgom hogy nem akar - akkor majd ő odamegy szépen és elhívja valahova.


Attól hogy ti berezeltetek mikor odamentek hozzátok, még nem jelenti hogy itt is ez van. Egyébként meg ugyanúgy oda tudtatok volna menni a lányhoz utólag, annak ellenére hogy leblokkoltatok, de arra is besz-riak voltatok, szóval nem kéne így osztani az észt.

2022. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5# riff-röff
2022. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem osztottam az észt arrogánskám, hanem leírtam, hogy lehet ilyen helyzet is, mert gazdag a világ
2022. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az emberiségnek már régen vége lenne, ha mindenki csak egyetlen lehetőséget kapna.

Mondom: van olyan, hogy idő kell neki. Ezt egy lánynak magyarázzam?

2022. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hasonló sztorim. Tavaly bejött egy fiú és szemmel láthatóan neki is én. És elmondtam neki és ő kért 1 hét gondolkodási időt, hogy válaszoljon. Aztán a válasza nem volt. Hogy neki nem tetszem. De sztem csak beijett mert azt irta h figyelj nekem erre nincs időm héti 5 edzésem stb. De aztán még a mai napig azon kapom h engem néz amikor meg meglátom elrántja a fejét 😂
2022. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Egy valami biztos, ha valakinek tetszel, azt tudni fogod. Szerintem most nála a labda, kezdeményeztél kifogásokat keresett, ha mégis meggondolta magát rajta a sor. Fél életemet töltöttem azzal,hogy a jeleket próbáltam fejtegeti, felejtsd el, sok kellemetlensegtől kimeled meg magad. Ez a hogy nézett, miért nézett stb. jobbára női dolog, legtöbbször a fiúknak ezek nem tűnnek fel (fiúk erősítették meg) , és nem is foglalkoznak az ilyen apró dolgokkal. Ha tetszel neki valahogy tuti hogy konkrétabban fogja kimutatni.


32/L

2022. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!