Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác volt osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác volt osztálytársam ( most 9-es vagyok. Ma találkoztunk elsőnek szeptember óta ( többi lent) szerintetek lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, már tavaly is iszonyúan tetszett, de akkor még nem mertem be vallani neki, és még most se:( Egész jól haladtam, kezdtem elfelejteni, erre ma egy busszal jöttünk haza. Most ismét ott vagyok, hogy nem tudok aludni mert csak rá gondolok, ha be csukom a szemem akkor látom magam előtt. Meg tudjátok a többit. Elsőnek ilyen semleges témákról beszéltünk mint a suli, osztály, hogy van, de engem egy kérdés érdekelt, hogy van e barátnője, persze én nem mertem megkérdezni, így maradtunk a semleges kérdeseknel. Majd megkérdezte, hogy van e fiú az osztályomban ( egészségügyi suliba járok) mondtam neki, hogy van hat srác. Majd megkérdezte, hogy van e most barátom. Mondtam neki ,hogy nincs ő erre csak elforditotta a fejét. Még beszélgettünk, majd le esett, hogy a sulim mondta,hogy nyáron megyünk Londonba két hétre, de az a suli is jön velünk ahová ő jár. Szerintetek mennyi az esélye, hogy tetszem neki? Tudom ez így elég nehéz ki találni, de ő érez irántam valamit? Ha van kérdés nyugodtan írd le és segítsetek 🥺❤️

2022. jan. 5. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha beszélgettek az már haladás. Lehet be is jössz neki, tekintve, hogy érdekelte, hogy van-e barátod.
2022. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Beszélgess vele többet és majd alakul. Menj néha oda szünetekben hozzá, kérdezd meg milyen a napja, aztán bármilyen témát felhozhatsz. Látni fogod majd hogyan áll hozzád, mennyire akar beszélgetni vagy időt tölteni veled.


Nagyon korai lenne bármit is írni rólatok, ismerkedjetek előbb.

2022. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még nehéz megmondani, de az jelenthet valamit, hogy arról érdeklődött, hogy van-e barátod.
2022. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem mered megkérdezni, hogy van-e barátnője - akkor egy kamu fb profillal kérdezz körbe a barátainál (a lényeg, hogy ne arctalan profil legyen, hanem egy CSINOS lány ! ). Akkor nem feltételezik róla, hogy esetleg te lehetsz :)

-------------- Hatalmas löketet tud adni, ha megtudod hogy szabad a préda :D

-----------------

És ne várd meg hogy kezdeményezzen ! A fiúk nagyon önbizalom hiányosak :/

Kérdezz rá milyen játékokkal játszik / tud-e ajánlani jó DC szerókat - amin ő is fent van.

---------- MINÉL több kontaktot kell vele létesíteni !

- Figyeld ki , mikor melyik busszal szokott járni !

- És véletlenül mindig csak azokkal a buszokkal járj te is ! ;)

- Ha van valamilyen sportolási lehetőség (sport klub), kérd ki a véleményét - ő melyiket próbálná ki - melyik tetszik neki.

- Pl.: "Van ez a KICK BOX edzés, tök jó lenne, de egyedül félsz bele vágni". És ha azt mondja, hogy "jaja a kickbox neki is bejön" akkor te veszed alapot és nem hezitálsz - hanem ráunszolod ! Nem pedig elhívod -_-)'

- AEROBIC-KAL ne is PRÓBÁLKOZZ ! Nem fogod tudni rávenni !

- NE VÁRD MEG A NYARAT! Ha neked tetszik,másnak is fog! És ő többször találkozik vele!

- SZÓVAL holnaptól szépen kifigyeled, hogy H-től P-ig melyik busszal jár ! ÉS RÁ STARTOLSZ ! Jah- és ne lányoktól kérj tanácsot !

2022. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3/ ez a baj ,hogy külön suliba járunk
2022. jan. 6. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Jah, a buszozás az még beválhat, mert ott nem menekülhet :D

Csak tudnod kéne mikor melyik busszal utazik.

Viszont ha az Angliai utazásig vársz, tuti hogy lecsapják a kezedről.

2022. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Photon999 válasza:
35%
Hajrá! Egyetértek az 5-ös kommentelővel! És szerintem az már sokat elárul róla, hogy megkérdezte van e pasid. Csak így tovább :)))
2022. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok 🥺

Ma már vettem a bátorságot, vagyis a barátnőm és rá írtunk, hogy nem e ismeri nem is tudom kit, így volt egy kis idő mikor tudtunk beszélni, csak neki is órája van.

Elég régóta ismerjük egymást 1 osztálytól, de sose beszéltünk többet egy kész a házid? Aha, kell?-nél.

És a másik baj, hogy tegnap tudtam meg, hogy a volt ,, Bff-em" össze akart jönni vele és ez így elég fura helyzet, hogy én is össze akarok jönni vele, de én nem azért hogy legyen valakim, hanem mert ő olyan érzéseket vált ki belőlem amiről még eddig fogalmam se volt.

És hogy a legjobb haverjával állandóan veszekedtunk és utaljuk egymást nagyon szóval nem tudom miket mondhat neki rólam.

A buszozással egy baj van, hogy neki általában hat órája van nekem még hét így nagyon ritka ,hogy tudunk találkozni.

2022. jan. 6. 21:57
 10/10 A kérdező kommentje:

#5

A sporton én is gondolkodtam, de ő is tudja ,hogy nem nagyon értek hozzá, de tegnap már kérdeztem,hogy focizik e még. És mondta,hogy nem, de nyáron megint szeretne, szóval ez így ennyibe is maradt. Viszont ki találta,hogy a volt osztalytarsaim mennek focizni és hogy milyen jó lenne ha úgy mint régen együtt lenne az osztály, szóval mondtam neki, ha őt a volt osztály főnökis csoportba, akkor biztos ,hogy sokan jönnének és így nem lenne fura ha mennék, de ha csak én mennék egyedül az elég kellemetlen értitek. Azt mondta,hogy még át gondolja.

A másik ami elég gáz az az , hogy van egy srác pár hónapja ismertem meg a busz végállomáson és azóta nem hagy, hogy igazoljam vissza Facebookon meg hogy nagyon szép vagyok stb. És hogy is mondjam, egyáltalán nem az esettem. Már mindent mondtam , hogy békén hagyjon de így se. Tegnap elmondtam neki is és az össz reakció annyi volt ,hogy elrohogte magát. Szóval nem tudom. A szem kontaktust hamar megszakitottuk, vagy ő vagy én. Egyszerűen nem mertem a szemembe nézni. De az utolsó mondat mikor elköszönt az egy szia volt, de végig a szemembe nézett és ez így elég gáz meg minden de nekem még sose volt hányingerem a buszon most meg olyan fura érzés volt. Bizsergett a mellkasom, a szívem a torkomban volt, és nem jutottam szóhoz, szóval csak egy béna integettesre telett... Amit most is sajnálok, de akkor nem jutottam szóhoz.

2022. jan. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!