Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány nagyon fiatal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány nagyon fiatal egy 25 éves pasihoz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, túl nagy a korkülönbség
Határeset, még talán belefér
Pont jó korkülönbség
89 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Most még igen ha 25 lenne a lány te meg 35 akkor már nem lenne sok.
2022. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ milyen érettségi szinten van az a lány, de sajnos igen, mert a többi tényező miatt offos. Ilyenkor a tini csajok, nagyon változóak, egyszer ezt gondolják, máskor amazt. 1 év múlva megint mást. Mivel ebben a korban nagyon formálhatóak és függnek a visszajelzésektől is, emiatt se olyan hú de tartósak az ilyen kapcsolatok. Akkor továbbá ott vannak a szülők. Azok is vajon mit szólnak hozzá, illetve a lányt mindig el kell kérni, meg időben hazamenni. Bajos ilyen fiatalon egy 15 éves lány. Én 18 és 19 éves lányokkal is ismerkedek, nemcsak a huszonévesekkel, úgy hogy 32 vagyok, de még azok is neccesek, mert valamelyik rettentően buta meg függnek szüleiktől is még. Pedig nyugodtan kimaradhatna éjszaka, de nem meri, mert szüleinek az nem tetszene. És ezek 18+ csajok.
2022. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy a saját korosztályában miért nem talál magának nőt?

Amúgy igen, sok. Engem se kellett félteni, de felnőtt fejjel azt mondom, hogy max 5-7 év az egészséges korkülönbség. Mikor már mindketten egy életszakaszba vagytok akkor akár lehet több is (pl. Amit az első is írt).

Amúgy milyen programokat akartok csinálni? Ő elvisz a haverokkal kocsmába te meg a kedvenc plázádba viszed vagy Mondoconra? Szexről és védekezésről beszélgettetek legalább?

Elhiszem, hogy a korosztályodban "minden fiú hülye", de ez nem azt jelenti, hogy ne foglalkozz a korodbeliekkel. Szerintem most egy 2-3 év korkül pont ideális lenne.


De tudom, nem ismerlek se téged, sem őt és ti szeretitek egymást. Ha akartok úgyis összejöttök.

2022. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tök mindegy ez a kor téma...okés nem egy 50 évessel kell kezdeni, de ha szeretitek egymást akkor le van szarva.
2022. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
4-es!👏👍
2022. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint egy kislány meg egy felnőtt férfi?


Igen, ez túl nagy különbség.

2022. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Túl nagy.
2022. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés számomra h igen. Én veled egy idős vagyok és nekem egy 18 éves fiú tetszett/tetszik de még az is kissé sok. Lépd át a 18-20 éves kort

Na akkor már nem leszel túl fiatal

2022. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!