Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak neki? És mit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? És mit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik és szeretnék neki írni, de nem tudom, hogy kezdjek bele. És szeretnék személyesen is beszélgetni vele, de nem tudom, hogy szólítsam meg vagy kezdjek el beszélgetni. És miről? Vagy először is csak köszönjek neki?

2022. jan. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A köszönés elég kevés, valami témát jó lenne feldobni. Honnan ismered, hol szoktatok találkozni?
2022. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha gondolod dibj egy privátot, szívesen segítek
2022. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét megoldás jó lehet. Csak egy kis bátorság kell, és minden rendben lesz.:)
2022. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Röplabdáról ismerem és évfolyamtársak vagyunk, de nem tudom, hogy álljak neki.

#3 Tudom, hogy bátorság kéne, de én rendesen is nagyon nehezen kezdek el beszélgetni valakivel, ha az még fiú-pláne ha az a fiú a kiszemeltem- akkor egyszerűen nem vagyok elég bátor.

2022. jan. 7. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A röplabda jó téma kezdésnek, sőt, nagyszerű. Azzal kapcsolatban kellene valami egyszerűt kitalálnod, pl. hogy kíváncsi vagy mióta játszik, vagy sportol-e még valamit, vagy miért röpizik, mert többnyire a fiúk a focit vagy a kosarat szokták szeretni és még millió lehetőség.
2022. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy láttam, már kaptál jó tanácsot, de én óva intenélek tőle, hogy egy "sziát" írj csak. Nem tudom, nekem olyan idegen, amikor egy köszönést kapok a semmiből, de lehet csak én vagyok fura. A röplabda jó irány.
2022. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 és #6 én is a röplabdára gondoltam. #6 semmiképp nem akartam csak egy sziát írni mert az tényleg nagyon béna.

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát:

2022. jan. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!