Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem Draco Malfoyba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem Draco Malfoyba mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Na szóval tudom hülyének fogtok nézni meg menjek pszichologushoz ez most tényleg komoly már több mint egy éve bolondulok érte 2020-ban elkezdtem nézni a Harry Potter és mikor én megláttam azt hittem hogy megrohadok és már nemcsak maga a karakterért. hanem a megszemélyesítőért is és a többi karakterért is akiket ő megszemélyesít de egyszerűen nem akarok magamon segíteni mert annyira jó olvasok D.M wattpadet is És egyszerűen nem tudom mit csináljak mert nem akarom hogy elmúljon már több mint egy éve szóval ő már crushnak se nevezhető utána jött 2020 nyarán a tik tokra a Dracotok És le van mentve róla nekem vagy 2000 videó 1000 kép És vannak olyan napok amikor nem érdekel viszont másnap újra bolondulok érte és mielőtt kérdeznétek 17 éves vagyok olyan szinten kérte vagy nemtom miez hogy egyszerűen a párkapcsolataim mindig elbasztam szóval nálam ez valami nagyon komoly beteges dolog Asszem szerelmes vagyok Ti mit gondoltok erről?

2022. jan. 12. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
A paródia jó volt Radicstól, de maga a Potter az szutyok
2022. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

te nem a karaktert szereted, hanem Tom Feltont.


olvasd el a könyveket, és rájössz, mekkora szemétláda a karakter.

2022. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Akkor meg van a magyar Emma Watson is 😁
2022. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Álmodozz, olvass róla, nézd a Harry Pottert.🪄
2022. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Nézd meg Tom Feltont a Majmok bolygójában és kiábrándulsz előle. :)

"Vedd le rólam a mancsodat, koszos majom"

2022. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Én úgy hallottam Tom Felton meleg pasi.
2022. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Menjetek étterembe, sétáljatok egy a Duna parton, aztán keféljetek egy nagyot.


Másnap bemutathatod a szüleidnek is.

2022. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit se tenni. Nézz videókat, filmeket róla, aztán majd elmúlik.
2022. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy szomorítsalak, de Malfoy Potterrel fog összejönni nem veled. :(


Nem hagyhattam ki :D De hogy valami értelmeset is mondjak.

Nem vagy belé szerelmes. Egy évet adok neked, és te is rá fogsz erre jönni. Szimplán csak tetszik neked, ő az ideálod.

Ha meg nem akarsz magadon segíteni, és álom világban akarsz élni, akkor az csak a te hülyeséged. Pár év múlva már magadnak kell megkeresnia kenyeret, a számlákat pedig nem az aurori állásodból fogod majd fizetni. Neked csak meg kell tanulnod külön választani az valoságod és a képzeletett, mert nem lesz jó vége. 19 éves létemre én is szoktam álmodozni a könyves, filmes és a magam által kreált karakterekről, sőt van amik még hasznosak is szoktak lenni a könyveimhez. De szerintem mindenki szokott. Példál múltkor az anyukámmal néztük Az első bosszúállot, és anyukám megszólal:

"- Hmm... Milyen jól néz ki ez a pasi" (Steve Rogers, amikor végeztek a szuperkatona szérum befecskendezésével, és izmos lett.)

Erre én:

"- A legjobb barátja jobban néz ki."

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem csak mi tinédzserek álmodozunk, és ez normális, amíg tudjuk hol a határ, vagyis a valóság.

A pszichologushoz pedig nem szégyen járni! Nagyon sok ismerősöm jár oda, akiről senki se mondaná meg.

A párkapcsolatok pedig annyit, hogy nem lehet az összes jól müködő és tökéletes. Ismerkedj, biztos jönni fog valaki, aki szimpatikus lesz.

2022. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Mindig vannak akik elérhetetlenek és tetszenek, nagymamám 80 évesen is megjegyezte erre-arra a tévében, hogy milyen helyeske. A Baywatchban szaladgáló pasik. :D

Tiniként én is szerelmes voltam színészekbe, teleírtam a naplóm, majd 15 éves koromban egy osztálytársamba lettem szerelmes, onnantól max. tetszettek az teljesen elérhetetlen pasik, de nem voltam beléjük szerelmes.

Mondjuk most Andrew Garfielddal vagyok így, de tetszik az egyik gyerekeknek szóló dalos műsorból egy sárga parókás pasi, Tompeti kollégája se rossz ééés Fekete Macska a Miraculousból. Na az még furább mint Draco, kitalált, kiskorú animációs figura. :D

2022. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!