Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az alternatívabb lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alternatívabb lányoknak (punk,metalhead,goth,stb...) tényleg inkább a hosszú/színes/rasztás hajú pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak mendemonda? Vagy Őket inkább nem zavarja a divatmániásokkal ellentétben?

2022. jan. 13. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan általánosítás, mint bármelyik másik.
2022. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás.

Én metalhead vagyok, és a barátom meg egy full átlagos 185 cm magas, szőke, kékes-szürke szemű pali😌

2022. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Laylah ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk már azelőtt jobban bejöttek a hosszú hajúak, hogy kialakult volna a zenei ízlésem. :D
2022. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudnám magamat egy totál konszolidált ember mellett elképzelni és lehet neki és kényelmetlen lenne az én extremitásom a mindennapokban.

Azt meg nem akarnám, hogy miatta én is szolidabb legyek, meg, hogy vissza fogjon a vizuális önkifejezés terén.

Másrészt alapból a hosszú hajú szakállas bajszos srácok jönnek be és ez kb amióta az eszemet tudom így volt.

Mivel számomra pl a zenei oldala a dolognak baromi fontos és aktívan élem az egészet (sokat járok koncertekre és a napom nagy részét végig kiséri valamilyen muzsika-főleg raw black metal meg post punk, gothic rock-) ezért nem tudnám elképzelni azt sem, hogy teljesen más zenei izlésű emberrel legyek párkapcsolatban, mivel fontos nekem pl a közösen való koncertre járás, meg a közös zenehallgatás.

Mivel többnyire a darker körökben mozgok, meg ilyen helyekre jàrok főleg, alapból érdekesebb külsejű emberekbe futok bele és óhatatlan, hogy olyannal sodorjon össze az élet aki nem egy szürke egér.

2022. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nálam a legfőbb szempont, hogy ideológiailag, zeneileg passzoljunk. A külső már ízlés kérdése :)
2022. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#4 hol vannak ilyen helyek? csak kíváncsiságból kérdem :)

2022. jan. 15. 22:38
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem a hosszú hajú pasik nagyon bejönnek, de a raszták nem igazán :/ a színes haj is tetszik. Viszont ez nálam is szerintem régebben eldőlt mint a zene.
2022. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jön be a raszta... Egy metált hallgató lány 25/l


Inkabb a sima hosszú hajú férfiak....

2022. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!