Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt már nem tudom helyrehozni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már nem tudom helyrehozni... ?!

Figyelt kérdés

Annó júliusban megismertem egy srácot. Remekül kijöttem vele, remek "barátok" lettünk. Vagyis annak hívtam magunkat. Reszemről mindig is több volt, mint barátság... Soha nem mertem bevallani neki, és mivel 4 év korkülönbség van köztünk, inkább nem akartam ezzel zaklatni. Jövőtől már nagykorú,és én nem lennék elég neki. Eléggé fájt már alapból is a szívem érte, de rátett egy lapáttal az, hogy egy másik lány érdekelte őt, aki egy másik országban él (🤦‍♀️) és egyszerre vagy 100 fiútól akar valamit. Nem akartam már vele stresszelni magam. A tanulmányaim és a teljesítőképességem is visszahúzta az egész lelkemmel együtt. Végeztem vele. Végetvetettem a "barátságunknak". Tudtam, ha tovább maradok mellette, mégjobban fog fájni. De még mindig nem tudom elfelejteni, egy nap nem telik el úgy, hogy ne gondoljak rá, hogy ne hiányozna. Eközben megjárt egy másik országot azért a bizonyos lányért. Akkor azt éreztem, nem vagyok neki egyáltalán fontos. -sőt tudom, hogy nem érdekelem. Szétestem.

.

.

.

.

Hogy tudnék gyorsabban túllépni rajra?


2022. jan. 14. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz, de a barátaid, a hobbijaid és a társasági élet lerövidítheti ezt az időt.:)
2022. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Cél, hogy elfelejtsd.

Próbálj meg olyan dolgokat csinálni, amik totál elterelik róla a figyelmed.

2022. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget már az előttem válaszolók elmondták, viszont én még annyit mondanék hogy ne görcsölj rá arra hogy elfelejtsd mert csak rosszabb lesz.

És teljesen nyílván nem fogod tudni elfelejteni, de idővel jobb lesz, higgy nekem :)

2022. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Írj egy privit, mi fáj annyira?:(
2022. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!