Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb fiú barátom jár a volt legjobb lánybarátnőmmel és ezért lekezelően viselkedik velem? A csaj meg ellenem uszítja folyamatosan.

Figyelt kérdés
A fiú szerelmes volt belém és nekem is tetszett, de nem tudtam magamhoz közel engedni. és nagyon bánom az egész dolgot.

2022. jan. 15. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem engedd el. Barát nem viselkedik így. A csaj meg féltékeny.
2022. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy miért írtad úgy, hogy "volt legjobb barátnő". Ha a pasi lekezelően bánik veled, a csaj pedig még uszítja is ellened, ne foglalkozz velük, mert megérdemlik egymást.
2022. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Már csak az ő véleményüket nem hallottuk rólad.

Tehát téged szeretett szerelemmel és te inkább ellökted magadtól, ezután barátnője lett. Te pedig problémázol, mert így nincs anyni idejük rád, mint szeretnéd? És ezt te bánod...

Ilyen az élet, ő szeretett, közeledett volna, végtelen ideje lett volna rád, de te döntöttél.

És a barátnőjének pedig nem tetszik, amit csinálsz. Magadnak tetszik?

2022. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!