Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szerelmes levélről? Nagyon gáz vagy megéri így tudatni a másikkal, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Drága XY!


Mielőtt bármi mást írnék, ígérj meg nekem két dolgot. Először is szeretném ha mindez köztünk maradna, másodszor ne legyél rám nagyon mérges.

Ismersz, tudod, hogy nem igazán vagyok a szavak embere, éppen ezért nem is lesz túl hosszú ez a levél.

Bocsáss meg, hogy nem személyesen mondom el, de félek, és így mégis könnyebb. Nem tudom, hogy most mi a helyzet veled ezen a téren, éppen ezért félek elmondani, mert nem tudom, hogy csak a barátságunkat teszem tönkre vele, vagy valami mást is.

Akárhányaszor beszélgettünk, vagy csak rádmosolyogtam féltem, hogy rájössz mit érzek. A mosolyod, a hangod teszi szebbé a napjaimat. Másra sem vágyom, csak hogy mellém ülj, még ha csak egy házi feladat erejéig is, hogy megölelj a nap végén. Szeretek veled lenni, és szükségem van rád, de már nem megy így. Kezdetben csak barátként néztem rád, de idővel beléd szerettem. Igen, beléd szerettem. Hidd el nem akartam, de a szívemnek mégsem tudok parancsolni. Megértem, hogy ez most hirtelen volt, de engem már egy ideje kínoz ez az érzés. Eddig féltem elmondani, mert nem akarlak elveszíteni, de most már muszáj volt.


Kérlek hívj fel, vagy írj amikor elolvasod. Megértem ha te nem érzel így, és nem kell semminek változni, csak mond el őszintén, hogy mit gondolsz.


Szeretlek!

F


Nagyon kíváncsi lennék az őszinte véleményetekre, minnél többen válaszoltok annál jobb.



18L



2022. jan. 15. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gáz
Szerintem aranyos
47 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha bármi ötletetek van, hogy hogy lehetne jobb, azt szívesen fogadom.
2022. jan. 15. 15:40
 2/18 A kérdező kommentje:
Ti hogy reagálnátok, ha az egyik barátotok így vallana szerelmet neketek?
2022. jan. 15. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lett. Nehéz helyzetben vagy, drukkolok hogy jól végződjön. Én is jártam hasonló cipőben és levélben beszéltük meg a dolgot, így könnyebb. Nem lett belőle semmi, maradtunk barátok de muszáj volt tisztázni.
2022. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi kivetnivaló nincs benne. A címzett szerintem örülni fog neki. :)
2022. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem gond, ha nem személyesen mondom el neki, hanem így rendes papíralapú levél formájában?
2022. jan. 15. 16:20
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Javítás:

monDD el

minél


Nem írnék levelet. Meghívnám egy teára, sütire, nem zajos helyre, ahol lehet beszélgetni. Mondjuk, egy cukrászdába.

A személyes atmoszféra a legfontosabb.

Levelet akkor írjon az ember, amikor személyesen már szoros kapcsolat alakult ki.

A metakommunikáció, a tekintet, testtartás, a kézmondulatok, a hangszín, hangsúly, stb. mondja a legtöbben.

-Gondoltál már arra, hogy több is lehetne köztünk, mint barátság?

-Észrevetted, hogy egy ideje nem csak barátként érzek irántad?

-Jelent ez neked valamit?

-Megfoghatom a kezed?

-Fontosabb lettél nekem, mint csupán egy barát.

Stb.


Tudod, a leveledből Puskin - Anyegin elbeszélő költeményéből Tatjána levele jutott eszembe.

A levélben közölt vallomás nem készteti elmélyülésre azt, aki kapja.


Ezer szép szerelmes levél sem ér fel azzal, amikor a szerelmes ifjú ott ül vele szemben az égő szemeivel, a lángoló tekintetével, amivel a kislány szívét is lángralobbanthatja.


Azt érezheti:

-Tényleg, milyen helyes fiú, hogy nem vettem eddig észre?


Ne írj, ne levelezz!

Találkozz, beszélgess, úgy vallj szerelmet. Nem ajtóstul a házba. Óvatosan, tapintatosan. 👍

2022. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes lesz így. Ha a lány szeret, akkor biztosan nagyon örülni fog neki és jól fog esni ez a levél, ha viszont az érzés nem kölcsönös, akkor sem lesz semmi baj (a csaj szempontjából), hisz teljesen normálisan fogalmaztad meg. Sok szerencsét kívánok!
2022. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ő a fiú
2022. jan. 15. 17:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, elnéztem. Fiúként még biztosabb, hogy örülne, ritkábban van olyan, hogy a lány vall, pedig sokszor a fiú is szeretne, csak félénk.
2022. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is ranyos
2022. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!