Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok számára a legfontosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok számára a legfontosabb, mégsem figyelmes és megsem kedves velem. Létezik hogy ilyen a természete valakinek?

Figyelt kérdés
Én 18F, ő 17L. Már nagyon sokszor megmondta hogy nélkülem ő elveszne, nem lenne értelme az életének. Az utóbbi időben mégis azt érzem hogy semmit nem tesz annak érdekében hogy nekem is jó legyen, vagy hogy ez a mi kis kapcsolatunk működjön, semmi kedvességet,törődést, megértést nem kapok. Én bezzeg mindig kéznél vagyok neki, minden baját meghallgatom ,mindenben próbálok segíteni. Nagyon rossz érzés kezdett bennem lenni ez miatt mostanában. Nem mutatja ki a szeretetét egyáltalán. Hogyan tudnám észhez téríteni , hogy neki is illene legalabb egy kicsit magát megerőltetni? Az érne valamit ha egy rövid időre éreztetném vele hogy milyen lenne neki nélkülem?

2022. jan. 15. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem képes erre, csak valahogy eszébe kéne juttatni hogy nekem is vannak elvárásaim.
2022. jan. 15. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne te vagy neki a legfontosabb, ennyi.
2022. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Az a fontos neki, hogy valaki támogassa, akkor veszne el ha ezt nem kapná meg.
2022. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Eléggé fiatalok vagytok még, beszélj vele az érzéseidről, lehet neki fel sem tűnik hogy ezekkel téged megbánt.
2022. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnetek kéne erről. Nyomatékosítanod kell, hogy ez neked így nem jó, és hogy változtasson rajta. Remélhetőleg ettől észbekap.
2022. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már könyörögni kell érte meg kierőltetni a törődést ott már valami gond van.A kapcsolatotok elején is ilyen volt?Ha igen akkor valoszinuleg ilyen a termeszete.Sokan nehezen mutatjak ki az erzeseiket szeretetuket,vagy nem annyira romantikus tipusok.Ettol fuggetlenul nagyon tudnak szeretni es kotodni a masikhoz.Ha nem ilyen volt az elejen akkor vagy megszogta hogy mindig ott vagy neki vagy elszallt a rozsaszin kod.Szerintem egyszerubb lenne megbeszelni vele ha meg nem tetted ejtsd szoba es ha utanna se valtoztat akkor johet a B terv hogy egy kicsit magara hagyod hogy eszrevegye magat.Akkor legalabb az is kiderul mennyire vagy igazan fontos neki.
2022. jan. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!