Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt, ha bevallottad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt, ha bevallottad valakinek a baráti körödből, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Én általábosban voltam ilyen helyzetben, de akkor mindketten rájöttünk a sráccal, hogy nem volt igazi, tehát semmi baj nem lett. Másnál hogy volt? Ha egy barátod tetszett meg?

Normális válaszokat kérek, kort is írhattok.

Nálam most nincs ilyen, csak érdekel, hogy másnál volt-e, hogy volt.

L



#fiú #lány #tetszik #bevallottad #másnálhogyvolt
2022. jan. 19. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen. Én is tetszettem neki, ezért egy ideig boldogítottuk egymás életét, de annyira nem tartott sokáig, mert neki lett rendes kapcsolata. Azóta is jó barátok vagyunk és néha fel is emlegetjük, hogy mik történtek akkoriban, de ma már nem ismételnénk meg.:D

29F (ez 11 éve volt)

2022. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:)
2022. jan. 20. 07:45
 3/3 anonim válasza:
100%

Nálam volt ilyen.. Csak sajnos viszonzatlan🙂🙂🙂 ráadásul egy nagyon jó barátságot tettem ezzel tönkre 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

18/L

2022. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!