Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

(18 éves, fiú)


Van egy osztálytársam aki iránt már hónapok óta érzek dolgokat. Jóban vagyunk, de sulin kívül nem is chatelünk és nem is találkozunk. Van barátja. Ha nem lenne barátja és elmondanám neki az érzéseimet akkor valószínűleg visszautasítana mert nagyon különböző személyiségek vagyunk (de suliban jókat szoktunk dumálni és látszik, hogy (mint iskolai barát) ő is keresi az én társaságomat). Így, hogy van barátja így nem tervezem elmondani neki az érzéseimet, mert annak semmi értelme nem lenne. Szeretnék továbblépni mert zavar, hogy egy olyan csaj iránt vannak érzéseim akivel esélytelen, hogy valaha bármi is legyen köztünk. Mit tegyek? Hogyan lépjek tovább?



2022. jan. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Keresd más lányok társaságát, vele pedig szakítsd meg a kapcsolatot és ne beszélj vele többet, mert attól csak nehezebb lesz elfelejtened őt.
2022. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem többet ne beszélj vele ha ez elkerülhetetlen, akkor próbáld jobban megismerni talán rájössz hogy egyáltalán nem is olyan mint gondoltad, és ki szeretsz belőle. Ha ez sem jó akkor kezdeményezz persze csak akkor ha már nincs barátja lehet hogy nincs is olyan jó kapcsolata a barátjával tudj meg róla többet de mindeközben figyelj hogy ne engedd hogy az orrodnál fogva vezessen, ne tegyél meg neki mindent amit kér. Remélem segítettem majd írj hogy mi volt

16L

2022. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!