Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hi! Lehetne kernem légyszíves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi! Lehetne kernem légyszíves tanácsot, mindenkitol elfogadom csak jo lenne ha valaszt kapnek ra mert basszus komplikált es érdekelne a velemenyetek (?)

Figyelt kérdés
Szóval, tini vagyok.. Szerelm stb. Egy fiúval nyártól beszélek. Persze hogy beleszerettem, egyből. Es o az első akit igazán szerettem.. Sokaz irkaltunk majd vettem a bátorságot osszel es elmondtam miz érzek, válasza :haat, szerintem várjunk még es nézzük meg mit hoz a jövő. Majd telen rengeteget írt.. Majd ismét lelepett.. Itt bogok mert nagyon szeretem a fiút. Többször taliztunkd e sosem voltunk 2sben.egy haverja jott a semmiből, vagy a csávó osztálytarsai trollkodtak(lanyok, o a leghelyesebb az osztályban. Es falun lakunk ahol nem könnyű helyesebbnek lenni.. Ergo csajok buknak erte) nem a leghelyesebb pali. De sok lelki problémám volt az evebn. Es rengeteget segített. Nincs jo stílusa masok szerint de en imadom a basic stílusát. Hat emberek nemtudom lehet játszik velem, lehst csak "ugy" visszair mert miért ne. Őszintén mit gondoltok erről?

2022. jan. 27. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss utana ha látod hogy csak kihasznal nem erdemled meg bar ennyiből nemtudom hogy milyen ember de ha csak jatszik veled akkor engedd el es nem kell ezert sirni hidd el szaz nala jobb fiu jon meg majd az eletedbe
2022. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a francba, ebből semmi nem lesz

így is túl sokáig kínoztad magad miatta

2022. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő is akarta volna, már együtt lennétek. Nem érdemes foglalkozni vele.
2022. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!