Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévö legyek ha vonzodok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévö legyek ha vonzodok két lányhoz is nagyon szép csaj az egyik csak az a baj 14 éves A másik 17 a baj az hogy nala probalkoztam csak leloptak a kezemrol 2x pedig tancoltam vele mikor itunk is el voltunk csomoszor mit tennetek a helyembe? 19F

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 08:34
A kérdező szavazást indított:
14 evest valaszam
Probalkozak meg a 17evesnel
Vagy hagyam mind 2 ot
31 szavazat
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Hagyd békén mindkettőt, szerintem úgy járnak a legjobban.
2022. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NTBS ***** válasza:
73%
Szerintem gondold végig a dolgaidat. Te tudod melyik iránt mit érzel, de a 17 évesnek nem igen kellesz, mert akkor nem mással lenne. A 14 éves meg még elég fiatal nem biztos, hogy arra vágyik, amire te. Inkább keress egy 20-25 közötti NŐT magadnak.
2022. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd a fenébe.
2022. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen nem tud írni
2022. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétszer leloptak vkit a kezedről (akinél próbálkoztál), akkor gyaníthatólag nem kellessz neki. A másik pedig egy kicsit fiatal hozzád... Szerintem egyiket se válaszd.
2022. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se olyan fontos,hogy ne legyen ott a másik
2022. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg őket kevesebbet látni. Egy idő után kiszeretsz belőlük, és találsz mást.

5 év korkülönbség egyáltalán nem gond, de nem egy 14 évesnél. Talán majd később. A másik meg láthatóan nem akar veled lenni.

2022. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A 14 évesnél próbálkozhatnál, HA az öt év úgy lenne, hogy ő még nem csak 14. Én ennyi idősen igazából nem akartam kapcsolatot, inkább csak egy ábránd volt, főleg nem egy 19 évessel. Ráadásul a szülei is lehetnek akadályok, szóval ha nem vagy belé szerelmes akkor hagyd.

A 17 évesről ugyanaz a véleményem, mint az 5-ösnek. Ha kétszer, akkor nem kellesz neki. Pont.

Hagy őket, keress mást.

2022. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!