Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác a buszon, mindig csak keddenként látom és abban az időpontban jön mikor én. Nekem ő tetszik, azt viszont nem tudom hogy énis-e neki. Mikor szálltam fel a buszra ő már ült és rámnézett, de gondoltam biztos csak azért mert felszálltam, akkor mindenkit szoktak nézni. Sajnos háttal ült, így nem tudtam vele felvenni a szemkontaktust, lányként meg szerintem elléggé gáz lenne kezdeményezni meg hogy őszinte legyek kicsit félnék is:D.
2022. febr. 15. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen és látványosan felfigyel rád, akkor lehet, hogy szimpatikus vagy neki, de egyszeri esetből nem sokra lehet következtetni.

De legközelebb esetleg ülhetsz úgy, hogy tudjatok szemezni és akár egy mosollyal is bátoríthatod. Ezek után illene odamennie hozzád, ha tényleg érdeklődik irántad.

Szorítok neked! Nagyon aranyos lenne, ha így tudnátok megismerkedni. :)

2022. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem derül ki semmi, mint írtad mindenkit néznek. Legközelebb ülj mellé, vagy helyezkedj vele szembe.
2022. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm bízok benne hogy összejön majd!
2022. febr. 15. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetenként egyszerre utaztok a buszon, akkor előbb-utóbb összejöhettek, ha ő is akarja.

Ha azt olvasod le róla, hogy nem érdekeled, akkor kezdeményezz Te (szemkontaktus, lágy mosoly, manipulálás a hajaddal), mert az is lehet, hogy még bátortalan, nem tudja, hogyan közelítsen. Ha összejöttök - jó lesz, de hogyha nem, akkor jónak kell lennie annak, ahogy van.

2022. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap is jött a buszon és megint rám nézett:D mikor szálltam le akkor pedig utánnam szállt
2022. febr. 19. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szálltam már le buszról nők után, akikkel semmi szándékom nem volt. Megszólított legalább? Aligha, mert akkor ezt is említetted volna. Követett legalább egy darabkán? Ha más irányba ment, akkor ne táplálj vérmes reményeket. Ha ugyanazon irányba mentetek, akkor lassabb lépésekkel bevárhattad volna és (ha ő nem szólít meg), akkor megkérdezhetted volna tőle, hogy hova megy, mert egy darabon mehetnétek együtt. A többi a jövő zenéje...
2022. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi és nem is lesz sosem.
2022. febr. 21. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Van másik (legyen másik).

Fel a fejjel!

2022. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz úgy sem legalábbis egy darabig biztos hogynem, már beletörődtem.
2022. febr. 24. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Kis ideig való beletörődés, az rendben. Helyre kell tenned a gondolataidat, de utána kezdd ismét, de mással.
2022. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!