Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit javasoltok, mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit kéne tegyek? Merjek beszélni az adott fiúval?? Részletesebben leírom lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki nagyon régóta bejön nekem. Eddig sohasem beszélgettünk de egy suliba járunk és mindig köszönünk egymásnak. Minden reggel látom őt és lenne is lehetőségünk beszélgetni de én nem merek hozzászolni, félek hogy nem tetszem neki vagy, hogy nem akar velem beszélni. Barátnőim is biztatnak, hogy beszéljek vele de félek, hogy valamit elrontok vagy, hogy egyszerűen nem fog kedvelni. Vagy félek, hogy hülyének nézne és elmondaná a barátainak.Pedig nagyon szívesen megismerném és el tudnék vele beszélgetni csak félek a ,,szián,, kívül bármit is mondani neki, egyszerűen lefagyok és nem tudok semmit sem mondani. De próbálom magam rávenni arra, hogy minél hamarabb beszéljek vele. Ti mit gondoltok? Hogyan legyek elég bátor, hogy beszéljek vele? Félek a visszautasítástól. De szerintetek próbáljak meg vele beszélni? Kérlek értelmes válaszokat írjatok, és köszönöm a segítset!


16/L



2022. febr. 25. 16:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Egy próbát megér sztm ha meg nem akkor majd úgyis lesz kövi:) Majd mond el mi történt!
2022. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!! Én is úgy vagyok vele, hogy meg kell próbáljam hátha sikerül! Csak persze bátorság kell hozza!


Várom a többi választ/tanácsot is

2022. febr. 25. 17:31
 3/8 anonim válasza:
100%
1. Igaza van
2022. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia szerintem egyszerre gyorsan mond el neki és kész bátorsááág! ♡
2022. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Közösségi oldalon is írhatsz neki,ott könnyebb,de élőben sokkal izgalmasabb
2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm amit eddig írtatok! Kezdek bátrabb lenni mostmar ezek a biztató szavak után! Igazából jobban szeretnék vele előbe beszélgetni, valahogy az jobb megoldásnak tűnik számomra de Köszönöm a segítséget!

Várom a többi tanácsokat is!

2022. febr. 25. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! A kötekedőket csak hagyd figyelmen kívül, egy idő után csak megunják, és elmennek mással "szórakozni" (ha meg nem, az ő bajuk)


Kérdésre válaszolva, mindenképp próbálj meg valamit, mert ha te nem tetszel a fiúnak, fix hogy nem lesz ebből semmi. Esetleg ha együtt jártok bizonyos órára, kérdezd meg tőle mi volt a házi, vagy tudod, valami hülyeséget, aztán terelhetitek másfelé is a témát...

Végül is mindegy mivel próbálkozol, sok sikert hozzá!

2022. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy reagált?
jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!