Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Dobjam egy jó "baráti" kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam egy jó "baráti" kapcsolatot kukába? (Ezt kifejtem lent)

Figyelt kérdés
Tehát, kb. két és fél éve rájöttem, hogy tetszik egy lány. Fél évvel ezután elkezdtem vele beszélgetni. Nagyon sok közös témánk voltak, minden elalváskor ő volt a fejemben. Már tudtam, hogy alaposan beleszerettem. Egyelőre csak barátnak mutattam magam. Néhány hónappal később, amikor félreérthető jeleket küldött, döntöttem, elmondtam neki, hogy mit érzek, és ő kicsit megijedt, mert valójában csak egy szuper barátjának tart. Jó, később megpróbálom újra, és talán sikerülni fog, gondoltam. Nem hittem akkor, hogy súlyosan ebbe a csapdába esek majd. Eltelt egy év, közben sokszor taliztunk, nagyon jól elvoltam körülötte, mellette eléggé éreztem a csodálatos nőies vonzalmát. Viszont, egyre rosszabbul éreztem magam minden találkozás után, mintha ott hagytam volna nála a szívem egy darabját, és vissza akartam menni hozzá. Tűrve tűrtem. Aztán elmondta, hogy szerelmes lett egy fiúba, sőt én tudtam meg elsők között, azaz még húga sem tudott erről. Persze belül szomorú lettem, de reménykedtem, hogy ha látom őket egy párba, talán kimúlik a szerelmem. Biztattam őt végig, végül járnak. A vonzódás lecsökkent, de még nem múlt ki. Pedig már mindent kipróbáltam. Elég régóta nem maradt el egy olyan nap, hogy gondolok rá, az rossz volt, hiszen elképesztően hiányzik. Most hála az égnek, több, mint egy hónapja nem találkoztam vele személyesen és emiatt már nem annyira gondolok rá, mint néhány hónapja. Félek a következő találkozástól, (ami nagyon is valószínű, szüleim és szülei barátok),ami utána jön azt nem akarom újra átélni. Ő azt hiszi, hogy közülünk egy igazi barátság van, viszont ez nem igaz, hiszen szeretem őt, és emiatt hatalmas odaadással figyelek rá. Mondjam el neki, hogy még mindig szeretem, és egyelőre szakítsuk meg a barátságot, ne érintkezzük egymással, ne találkozzuk gyakran, hogy végre teljesen múljon ki a szerelem vagy tartsam vele a kapcsolatot, mert nem akarok bántani és elveszíteni őt? Vagy mi a megoldás?

2022. márc. 6. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem nagyon működik ez az ideiglenes "elvonulás". Végre úgy érzed túllépsz rajta, aztán 3 hónap után találkoztok és megint jön a fellángolás, majd a már ismert szenvedés és fájdalom.


Nem működik köztetek a barátság, ez van. Tovább kell lépni, vagy csak szenvedsz.

2022. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smelly_Trash ***** válasza:
95%
Én a helyedben várnék egy kicsit aztán elmondanám, hogy még mindig szeretem, ha nem változtak azóta az érzelmei akkor szívás és tovább kell lépni. Ha meg nem szeretnéd megint bevallani, akkor is tovább kell lépni. Barátok nem maradhattok, tovább kell lépned mindenképp, csak az a kérdés, hogy hogyan.
2022. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Az őszinteség a legjobb ilyen esetben.
2022. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

♥️ Igen van rá megoldás BARÁTOM !

♥️ Először is BARÁTKOZZ TÖBB JÓ FEJ LÁNNYAL ! Ne csak eggyel ! Mert akkor ez lesz a következménye ! Ha több lánnyal tartasz fenn baráti viszont, enyhülhet az egyetlen egy lány iránti érzelmeid.

♥️ Jelen esetben mivel csak egy lánnyal foglalkozol, ezért hát... elvakított a szürkés-lilás köd -.-)' BARÁTKOZZ TÖBB LÁNNYAL ! Utána már kevésbé fog a gondolataid "MATILDÁN" járni :)

2022. márc. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha tovább emészted magad az nem lesz jó senkinek. Mondd el neki őszintén, hogy meg szeretnéd szakítani ezt a barátságot a szerelem miatt, meg fogja érteni.
2022. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Engedd el ezt a barátságot. Én ugyan lány vagyok, de volt ilyen barátságom, így viszont csak szenvedsz, semmi értelme.
2022. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben, próbálok szakítani a kapcsolatot. Egyelőre még kicsit várom, mert épp mostanság elég gondjai vannak. Később elmondom neki.

Még valamit kérdeznék tőletek: Hogyan viselkedjek előtte miután elmondtam? Levegőnek nézzem? Vagy barátságosan közelítsem?

2022. márc. 7. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell elmondani, hogy "szereted"... Evvel csak felkavarod az érzelmeit.

Ő már kijelentette feléd , hogy csak BARÁT vagy, nem több...

Minek túlbonyolítani ? Csak barátkozz másokkal is, és az érzés elfog múlni.

A barátság meg MEGMARADHAT !

2022. márc. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért néznéd levegőnek? Legyetek normálisan, csak egyszer mondd el neki azt amit ide leírtál. Azután nézheted levegőnek, de előtte felesleges, mert fogalma sem lesz arról mi bajod van.
2022. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oh, véletlenül odatettem az “előtte” szót, biztos közben valami másról is gondolkodtam 🤦🏻‍♂️

Szóval, igazából csak megerősítés kellett. Azt akartam kérdezni, hogy miután elmondtam, hogy szeretem, akkor hogy viselkedjek. De az lesz szerintem hogy barátságos leszek, de nem közelítem. Semmiképp nem nézek levegőnek őt.

Köszönöm a válaszokat! 😁

2022. márc. 8. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!