Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés amúgy szeretve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amúgy szeretve lenni? Még soha senki szájából nem hallottam azt hogy "szeretlek". (Nem önsajnáltatás csak egyszerűen kíváncsi vagyok milyen lehet).

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szeretlek
2022. márc. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az erzes kb. leirhatatlan. De ha javasolhatok valamit, ne azt nezd, h ki mit mond neked, hanem h mit cselekszik, hogyan banik veled, miket tesz meg erted. Az fog mindent elarulni arrol, h szeret vagy sem. Ezt a szot szinte barki ki tudja mondani ugy is, h nem erez semmit a masik irant. Viszont ha egyszer majd hallod ezt a szot egy szamodra fontos embertol, akkor remelem, h helyesen fogod tudni megitelni, megerezni, meglatni, h igaz vagy nem. Mondani eleg konnyu. Leirni sem sokkal nehezebb.
2022. márc. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A szeretet nem csak ebben nyilvánul meg. Lehet egy ölelés, vagy egy kérdés. "Hazaértél?" "Minden rendben?"
2022. márc. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jó érzés.:)
2022. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom én se.
2022. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. márc. 10. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés. Egy fajta kisugárzás a másik személyből. Ha nagyon erős akkor szinte perzsel. De általában csak enyhe szívmelengető érzés. Benne van hogy a másik vonzodik irántunk, jó neki ha ott vagyunk, megért minket és némi csodálat is van benne. A vonzalom és a csodálat dominál benne.
2022. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2. és 3. as válaszoló jol leirtak. A szeretetet nem muszaj kimondani, mert sokszor a tettek többet beszelnek...
2022. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!