Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj haa aaa nagyon szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj haa aaa nagyon szerelmes vagyok egy osztálytársamba?🏹💘

Figyelt kérdés
Szerintem ő is belém, elég sok "jelet" adott már erre!!<<33

2022. márc. 10. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet erre mondani? Alapból nem baj, de vannak olyan körülmények, hogy igenis baj is lehet. Több lényegi info kellene.
2022. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj. Bárcsak az enyem is az lenne 🙁
2022. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a jelek, amiket ő adott?
2022. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 A barátnőmnek írta, hogy cuki vagyok, nemrég rám is rámírt, és nagyon kedves, mindig azt írja hogy jó velem beszélgetni, aranyos lány vagyok, reméli nem megyek el ebből a suliból, és írta hogy szünetben mellém akart ülni, csak még nem mert, meg hogy a suliban nem mer hozzámszólni, nem elég bátor hozzá meg ilyenek...😫🥺
2022. márc. 10. 17:54
 5/10 Smelly_Trash ***** válasza:
43%
Hát ha nem mer hozzád szólni az elég gáz :D. Ráadásul a kérdésed is kicseszettül értelmetlen.
2022. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
71%
Osztálytárssal nem túl jó összejönni. Főleg fiatalon ritka a hosszútavú kapcsolat, szétmentek aztán meg majd szívjátok egymás vérét nap mint nap.
2022. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Házinyúlra nem lövünk.

Bár neked annyi agyad sincs hogy felfogd, az osztályon kívül is van élet!

Ebből nyilván következik hogy hamar besz.pod majd vele.

Fiatalon hamar megtetszik neki majd más(mindenkinél van jobb, nálad is) és olyan pofáraesés garantált a számodra amilyet még nem láttál🤣🤣🤣

2022. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FreeGamer ***** válasza:
100%
Mindenki mindig mondja hogy ne gyere osztálytársal mert ha szakitotok akkor majd nézhetitek egymást akár több évig is, de szerintem úgy szakits vele hogy baratok maradjatok
2022. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le? Erre mit írjak? Vallj szerelmet és legyetek Bódogok!
2022. márc. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha összejöttek akkor addig lesz jó míg együtt vagytok amint szetmentetek nem lesz senkinek se jó nem ajánlom egy barátomnak a baráti körök miatt majdnem az egész osztály ketté szakadt miattuk
2022. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!