Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy valami egyéb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy valami egyéb?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki az osztályomba jár és mindig amikor ki kell mennie pl felelni rám pillant, ha odanézek akkor pedig elnéz másfele.

facebookon is bejelölt, bár nem tudom hogy mivel nem adtam meg neki az elérhetőségeimet.. (kikutatta?)

Ma matek órán is rám mosolygott, egyszer pedig megérintette hátulról a kezem.

Tetszem ennek a lánynak, vagy sem?



2022. márc. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki.:)
2022. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A facebook-bol ne indulj ki, mert, ha az osztálytársad akkor alap hogy bejelöl

A többi alapján simán lehetséges, hogy bejössz neki

2022. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat kell kutatnia valakinek, hogy tudja az osztálytársa nevét és bejelölje Facebookon.
2022. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok esélye van. Bár szerintem egy Fb jelölés nem jelent semmit. Osztálytársak vagytok, tudja a neved, ennyi elég, vagy lehet lehetséges ismerősnek dobott fel. Ehhez nem kell nagy kutatás :) A többi miatt van esélye, esetleg ha van rá lehetőség, kérdezd meg/ érdeklődj magad. Ha valóban rád mosolygott, az jó jel. Szerintem max a te lépésedre vár. Szóval , keresd meg négy szemközt , hívd el valahova :)
2022. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!