Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz?Tippeket szívesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz?Tippeket szívesen hallgatok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön..De bonyolult mivel a legjobb barátjával kavargattam vagyis így nem olyan komoly szinten igazából csókon kivül semmi nem volt köztünk.És nem tudom bejön az a srác de nem szeretnék így pletykát magam köré,h milyen undoritó,h most meg a haverjai kellene stb..Fontos tudni,h az a srac akivel kavartam nagyon nem beszelt szerintem rolam es nem is kovetjuk mar egymast semmilyen kozossegi oldalon..Milyen tippek,h kezdjek el a srac fele kozeledni?

2022. márc. 22. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel a régebbi srác nem nagyon beszélt rólad, a többiek felé nem gáz. Inkább a kiszemelt srác, és neki a közeli haverjai a kérdésesebbek. Lehet, hogy a kiszemelted már csak elvből sem ismerkedne veled jobban meg, után pedig a barátai közt tényleg nem túl szép jelzőkkel illethet. De nem tudom, nem ismerem őket. Viszont nem is szabad csak azért nem közeledni, mert kavartál a legjobb haverjával, mert később megbánhatod, jöhetnek a "de mi lett volna ha..." gondolatok. Szóval nem rudom, te ismered őket és a helyzetet. Legjobb lenne, ha az olyan ismerőseiddel is megbeszélnék, akik jobban belelátnak a dolgokba, mert ez így bár lényegretörő, de azért nem teljes sztori. Én tanácsot nem tudok igazából adni, a végén úgy is rajtad fog állni, mi itt bármit is írunk. Bocs, hogy nem adok tanácsot. A helyzet viszont kicsit tényleg gáz, de tippem, na az nincs. :/
2022. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz nincs ebben. Ha pedig valaki megtudja, max 2 napig beszélnek róla, aztán már nem is érdekes ez a dolog.
2022. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm . Bonyolult kontextus. Reméljük a srác tényleg nem beszélt és a kiszemelted objektív lesz. De bennem az merült fel, hogy ha egyszer össze jön az egész, ezt tuti megbeszélik és végül kiderül. Ami akkor kínos lesz. Persze van esélyed és az is lehet nagyon közel kerültök, de mivel jóban vannak, lehet ebből még kínos a szitu.

Mivel nincs semmi támpont, így nehéz közeledési tippeket mondani.

Közös események , pl buli stb ? Ott simán oda lehet menni a másikhoz .

Közös téma ? Bármi ? Próbálj esetleg szem kontextust felvenni vele, ha szinten megy, akkor valószínű jó esélyed van, hogy ha személyesen is oda mész , nem fog vissza utasítani. Akkor meg jól jön egy ötlet, pl lenne e kedve ide oda menni, tanulni stb . Bármi ami közös pont lehet.

2022. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!