Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek közeledni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek közeledni a crushomhoz?

Figyelt kérdés
Tehát kezdem az elejétől van egy fiu akivel mar tobb mint fel eve ismerkedek vagy ,,alakulok’’ a legtobb ami volt koztunk egy szajrapuszi volt mivel én még nem csokoloztam es feltem őt megcsokolni Viszont ő probált hozzam kozeledni de egyszeruen en nem tudok hozza mert felek szeretni pl ha a kozelembe van vagy csak ragondolok remeg a kezem es elkezd izzadni nagyon izgulok es beszelni is alig tudok normalisan lehet azert mert nekem ő az elso fiu igy az eletembe , viszont neki mar nagyon sok baratnoje volt lehet ez az oka amiert felek hozza kozeledni , hogy nem vagyok eleg jo neki foleg hogy meg egy csokot sem tudtam neki adni! Valakivel volt már hasonló hogy félt közeledni valakihez pedig tudná szeretni csak valami visszatartja??

2022. márc. 29. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
a mihez?
2022. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Mit akarsz összetörni??
2022. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Jesszusom, ne legyetek már ilyenek! A "crush" az első szó ám, amit átvettünk az angolból, akadjatok rajta fel még jobban légyszi... -_-


Kérdező: azért nem tudsz felé jobban közeledni, mert még nincs tapasztalatod ilyen téren. Ha ő már volt kapcsolatban, hagyd, hogy segítsen, terelgessen kicsit, de mindig csak olyan mértékben, ami még neked is belefér.

Ezen mindenki átesik, ne aggódj, később jobb lesz ;)

2022. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
#3 szerinted a crush az első szó amit átvettünk az angolból???
2022. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
#4 hagyjad, max 12 éves a gyerek, azt se tudja mi anglia fővárosa. Szerinted tudja mi az első szó amit átvettünk az angolból? XD
2022. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

#4, #5: írott szöveg értelmezése egyes, leülhettek mind a ketten :D

Az "irónia" ("irony" - így jobb? :)) jelentése láthatóan nincs meg, de így legalább már értem, miért akadtok fel a crushon :)

2022. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Izgulsz mellette, mert tetszik, teljesen normális.
2022. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!