Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tetszek neki?

Figyelt kérdés

Eléggé csendes vagyok és kb. az osztály lúzere vagyok. Nem is beszélek nagyon senkivel, egy ket lány van akik kb. azért beszélnek velem mert sajnálnak. De az egyikőjük mostanában közvetlenebb lett velem. Pl. a osztálykirándulásin mindig velem volt, a buszon konrétan helyet foglalt nekem a barátnői mellett (tehát nem kettesben voltunk). Ezt követően pl. tesi órán a mérésekkor mikor a súlyt mérték megvárta az összes fiút hogy kimenjenek, de nekem azt mondta hogy én nem zavarom ha ott maradok. Akkor valamelyiknap random rám írt hogy megmutassa és elküldje nekem töriből az összes évszámot, ezt tanuljuk most. Ez egy kicsit hízelgésnek tűnt vagy nem is tudom minek nevezzem mivel én imádom a történelmet és emeltezem belőle, tehát alapból nem kényszerültem rá a segítségére (ettől még nagyon jól esett).

Ami még jobban összezavar hogy én úgy tudom barátja van (persze azóta lehet vége van a kapcsolatának) de annyira nem tudok sokat a magánéletéről. Viszont nem rég így viccelődve azt mondta hogy utál minden egrit (a barátja is egri volt). Ez most esetleg célzás hogy már szingli? Lehet en képzelem bele magam nagyon, még soha nem volt hasonlóban reszem és még nem is volt kapcsolatom se. Szóval ezért is vagyok béna😅



2022. ápr. 10. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem ismerem a csajt, de szerintem tetszel neki.
2022. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Lehet.
2022. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 franciasrac ***** válasza:
20%
Lehet, ha tudatni akár veled, hogy szingli, akkor tudni fog hogyan, ezért ne aggódj, várj csak nyugodtan. Amúgy neked ő tetszik ?
2022. ápr. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

"Ezt követően pl. tesi órán a mérésekkor mikor a súlyt mérték megvárta az összes fiút hogy kimenjenek, de nekem azt mondta hogy én nem zavarom ha ott maradok."


bocs, de ez akkora friendzone, hogy még az űrből is látszik :D

2022. ápr. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát, igazabol bármi lehet. De ha magamból indulok ki (lány vagyok), akkor inkabb az, hogy tetszel neki. Foleg, ha nincs gond a sulyaval ;)

Hivd el vhova! :)

2022. ápr. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. Őszintén eddig nem gondoltam rá úgy hogy tetszik, de így fel kelltette az érdeklődésem.

4. Valóban lehet ez friendzone is...nem igazán tudok kommunikálni az emberekkel szóval lehet nem vettem észre.

Mindenesetre mindenkinek köszönöm hogy válaszolt! 🙂

2022. ápr. 10. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem érdemes lenne kideríteni, hogy friendzone.-e mert a súlyméréses dolog felveti ezt mindenképpen. Hívd már el egyszer kettesben valahová, akkor kiderül.


A legjobb, hogyha a "randi" szót használod, különösen, ha véglegesen el akarod kerülni a FZ-t...

2022. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

A súlyméréses dolog nem árul el semmit. Ha csinos a csaj, akkor tudja, hogy nem probléma a saját súlya. Minek szégyellné.. Lehet, h éppen dicsekedni akart vele..

Es az is lehet, h csak "kettesben" akart a kérdezővel maradni, azért akarta, hogy a többiek menjenek ki.

Szerintem is randira kellene hívni, és akkor kiderül.

2022. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit telt lány. De igazából az arányok nagyon jól vannak elosztva rajta. Tehát ettől füvgetlenül szerintem nagyon jól nézki
2022. ápr. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!