Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú aki már nagyon régóta tetszik, és egy korábbi kérdésemben is benne volt. Múltkor elmondtam neki messengeren hogy szeretem, és leírtam neki mindent hogy semmi baj ha nem érez semmit, csak vagy üzenetben, vagy élőbe mondja el a véleményét. Háát, nem válaszolt;(

És másnap barátnőmet megkértem hogy mondja kérdezze meg hogy mi van velem, és vele..aztán szünetben mondta a barátnőm hogy annyit mondott,hogy:

“Láttam,de nem érdekel,nem tetszik”

Lehet én rontottam el valamit vagy nem tudom…de néha nagyon félreérthető a viselkedése. Egyszer azt mondta hogy szeret,(persze másnak, nem nekem) mivel fiatalok vagyunk, lehet hogy nehezen dönt. Sőt biztos..de viszont hogyan tovább? Mit kezdjek vele?



2022. ápr. 12. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet úgy szeretni valakit, hogy nem is beszéltek egymással?
2022. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem válaszolt arra az üzenetedre, akkor nem szeretne tőled semmit. Megpróbálhatod megkérni, hogy beszéljétek meg a dolgokat, de szerintem elég egyértelmű volt a szándéka így, hogy nem is válaszolt.
2022. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!