Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebben igaza volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben igaza volt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, nekem bejön, de kapcsolata van. 3 éve elcsesztük, randiztunk, de nem jött össze, barátok maradtunk. Csakhogy mostanában kezdett el az jönni aminek 3 éve kellett volna. Amikor náluk voltunk és tanulni próbáltunk, beszéltem hozzá és láttam hogy erekciója volt, miközben nézett rám. Mindig próbál a közelembe férkőzni, mármint fizikailag, de közben mindig közli hogy így meg úgy szereti a párját. Meg hogy kívánja velem a csókolózást, de mivel párja van, nem akar lelkiismeret furdalást. Ennek ellenére szó nélkül letapiz váratlanul, olyankor úgy tűnik, nincs lelkiismeretfurdalása.

Igazaból szajrapusziig jutottunk, de mindig érdekli elméleti szinten hogy lefeküdnék-e vele. Smárolni azért nem mert mert nem akarja hogy belészeressek. Tehát nem akar tőlem semmit a másik csaj miatt, de közben meg egyfolytában jön ram. Megkérdeztem tőle hogy ez most szórakozás-e és azt monsta hogy attól függ ki mennyire veszi komolyan.

Szerintem komolyságtól függetlenül játszik az érzéseimmel. Szerintetek?



2022. ápr. 14. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy idióta. Lehet, hogy rád van gerjedve, csak nincs gerince dobni a barátnőjét...
2022. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Nem akarja megcsalni a párját, de azért többek között a tapi meg a szájrapuszi oké. 3 éve kellett volna lépnie, nem most.
2022. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy, az egyes írta, csak megakar téged dugni, de ahhoz nincs mersze, hogy dobja a barátnőjét. Bezzeg ahhoz van, hogy egy visszahúzódóbb lányt fogdosson. Szánalmas!
2022. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy kis önbecsülésed, és rendesen tedd helyre, hogy egy életre megjegyezze.


1. Nem játszunk a másik érzéseivel

2. Nem csaljuk meg azt, akivel járunk

3. Gerincesek vagyunk

4. Neked férfi kell, nem csak egy farok.

5. Tanuljon a barátnőjével, közben tapizza őt.


Idióta gyerek ő még! Aztán még te leszel a ribi, ha továbbmész vele, te leszel, aki kikezdett vele. :D


Én úgy elmondanám a barátnőjének, hogy mi az ábra, mint annak a rendje, és utána dobnám a kukába a srácot.

2022. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar Tőled semmit, de azért csókolóztok meg letapiz. Aha.
2022. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj tőle
2022. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Legyen már iq-d könyörgöm
2022. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy két ilyen jelenetet felvennék, aztán találkoznék a jelenlétében a barátnőjével, elmondanék neki mindent, azt is, hogy nem akarok a sráctól semmit csak azt, hogy hagyjon békén, tőle se akarok semmit, de talán megérdemli, hogy tudja, milyen sráccal van dolga. Ha a srác tagad, márpedig tagadni fog, akkor elővenném a telót a felvétellel, és megkérdezném, hogy akkor biztos nem bánja, ha lejátszod neki. Erre lehet, hogy köpni-nyelni nem tud majd.
2022. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled is meg akarja próbálni, de nem akarja otthagyni a barátnőjét. Ha te is ki akarod próbálni vele, úgy, hogy nem hagyja ott a barátnőjét, akkor csináld. De én inkább a barátságot is hanyagolnám.
2022. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy meglegyél neki, utána soha többet ne beszéljetek, a barátnőjének meg adja az ártatlant, akkor csináld, hajrá!
2022. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!