Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Még anno júniusban voltam dokinál, és mellettem ült egy nagyon szép lány, egyből megtetszett. A nevére emlékeztem, és nemrég megtaláltam az instáját is, vissza is követett. A bökkenő az, hogy szerintem nem nagyon ismer engem. Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?

2022. ápr. 15. 16:51
 1/4 franciasrac ***** válasza:
34%

« Szia mizu »

Na de őszintébben « én voltam aki mellett te leültél és többet szeretnék tudni rólad »

2022. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
ha vissza kovetett akk nyilvan valszeg emlekszik rad... irj ra csak egy halit aztan ha minden ugy van adatik magatol minden.
2022. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
79%
"Hello, mizu?" Manapság már idegenek is összevissza írogatnak egymásnak, nem nagy ügy. Eleinte tegyél úgy mintha nem ismernéd sehonnan. Aztán ha már beszéltetek kérdezd meg tőle hogy nem ő volt - e.
2022. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, mondd el, hogy mi a helyzet, aztán majd lesz valami.:)
2022. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!