Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, a kapcsolatunk elején nagyon heves érzéseink voltak egymás iránt, de ezek természetesen az idő múlásával lejjebb adtak.


Az utóbbi pár hétben észrevettük mindketten, hogy már nem vagyunk szerelmesek és elmúlt az a tipikus köd. A páromat ez nem zavarja, szerinte sokkal fontosabb a szeretet, én ezzel egyet tudok érteni.


Beszélgettem erről pár barátnőmmel és olyanokat mondtak, hogy miért vagyok vele együtt hogyha nem vagyunk szerelmesek, ilyen fiatalon ne a szeretetet hanem a szerelmet keressük.

Őszintén elbizonytalanítottak a témával kapcsolatban, nekem is persze hiányzik a bizsergető szerelem érzése, de nem hiszem hogy emiatt kéne a barátommal szakítani. (mint ahogy ők tennék a helyemben)


Tudom hogy nem a barátnőim határozzák meg a döntéseim és a kapcsolatom, de érdekelne hogy ti mit gondoltok. Normális hogy 8 hónap után nem vagyunk szerelmesek?



2022. ápr. 19. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerveztek közös programokat,beszêlgettek eleget? kirpobáltok új szexpózokat! meglepitek egymást valamivel? meg sorolhatnám. Vagy csak hazajottok,munka/sulibol és mizu,milyen napod volt? áh semmi kül,és ezzel el is van intézve? mert a kommunikáció,és amit felsoroltam hiányoznak akkor laposodik el,és lesz unalmas a kapcsolat
2022. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

El szoktunk járni kettesben étterembe, moziba, így hogy jön a jó idő tervezzük a piknikezést is. Érettségi előtt állok így inkább egymásnál szoktunk lenni, ilyenkor pedig sorozatozunk/ römizünk és beszélgetünk.

Új pózokat nem igazán szoktunk kipróbálni, a 4 beváltat alkalmazzuk :D

A kommunikáció a kapcsolatunk elején jelen volt, aztán ellaposodott és mostmár újra jelen van. Ott az a “probléma”, hogy nekem több beszélgetésre van szükségem mint neki.

2022. ápr. 19. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem normális. Az élet nem csak annyi hogy minden pillanatban 1000 fokon égsz, hanem az is ott van hogy hogyan éled meg a szürke hétköznapokat.


Én itt a helyedben azt nézném hogy minden egyéb mást élvezel e vele akár egy vásárlást egy hosszú hétvégét hogy meg tudtok e újulni felnézel e rá. Akkor igen maradj vele. Ha ezek nincsennek akkor előb utóbb vége lesz.


Ha a barátnőid így gondolkodnak hetente is lehetne csereberélni az embereket csak nem biztos hogy elönyös.

2022. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen rendben van. Nem szabad bedőlni ennek a "rózsaszín ködkergetésnek".


Az eltérő igényeket (kommunikáció mennyisége) meg lehet beszélni.

2022. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
A szerelem mulandó, gondolom azok a csajok akikkel beszéltél általába csak ágybetétnek jók, és még nem is volt komoly kapcsolatuk...ha már nem szerelmes az ember az nem pont negatív dolog, főleg 8 hónap után...nem a szürke f..om se tudja hány árnyalatú filmből kell meríteni.
2022. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális! Nehogy hallgass rájuk, semmi tapasztalatuk nincs ezek szerint. A rózsaszín köd hormonok kemény munkája, egy hosszan tartó kapcsolat meg két józan emberé. Az ismerősi körömben több hosszútávú kapcsolatnak voltam fül/szemtanúja, ez egy általános jelenség. Rózsaszín nem lesz soha, két ember döntése, hogy évek során hogyan alakulnak tovább. Ami fontos, hogy jól passzoljatok! Nem a szerelem hiánya a baj egy kapcsolatban, hanem ha nem érzed jól magad a másik társaságában, csak a kiabálás megy, nem tisztelitek egymás véleményét..és ezer felét sorolhatnék, ami miatt csak nyűg egy kapcsolat. Ezek, amire oda kell figyelni később, és mérlegelni.
2022. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!