Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van hülyíteni valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van hülyíteni valakit?

Figyelt kérdés

Szóval, ha mondjuk te odavagy valakiért de nem nagyon működnek vele a dolgok és kiszámíthatatlan a viselkedése, akkor miért kell egyből magától értetődően azt gondolni, hogy csak játszik veled?

Sokszor van hogy adott helyzetekben tanácsot kérnek akár itt a gyakorin vagy a való életben, egyből azt kapják másoktól hogy jaj csak szórakozik veled stb. De én ebben nem látok logikát szerintem ez nem így van.

Most mi értelme valakivel játszani? Az neked mire jó? Ha amúgy nem akarsz tőle SEMMIT, nem szimpi nem jön be meg semmi, akkor neked abból mi jó van ha direkt összezavarod a viselkedéseddel? Egyszer adsz neki jelet meg reményt, aztán meghátrálsz, megint hülyíted valamivel és megint semmibe veszed. Így eljátszol vele vagy még szórakozol is rajta. Én ezt nem értem amúgy miért vannak így ezzel, vagy miért gondolja mindenki egyből azt hogy csak játszik.

Ebbe belegondoltatok már? Hát most ha én nem akarok attól a személytől semmit, akkor nem is pazarolom rá az időmet sehogy és nem foglalkozok vele. Ha meg akarok tőle valamit akkor nyilván foglalkozok vele. Ha meg nem mennek simán gördülékenyen a dolgok annak más oka is lehet, nem egyből az hogy játszok vele. Mert nem véletlen adom neki a figyelmem. Ez csak nálam van így?



2022. ápr. 22. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem úgy történik a szórakozás, hogy "na most én kiszúrok ezzel a barommal, de jó, hehe". Nagyon betegnek kell ahhoz lenni, hogy ez így történjen.


Szórakozás alatt azt értik, hogy bizonyos dolgok miatt tartják az illetőt, pl. növeli a másik önbizalmát, jó érzést kelt benne, azt érezteti hogy számít valakinek. Ha tepernek érte, azt érzi értékes. Önző okokból, nem gondol bele hogy mit okoz vele a másik félnek.


Másrészről pedig ez egy tini párkapcsolatok szekció, fiatalabbak írnak sokszor. Tapasztalat nélkül, naívan, kanosan, fogalmuk sincs még a világról, se a kapcsolatokról. Ezért könnyen adnak rossz választ, nem tudnak elvonatkoztatni a saját életüktől, sokszor azt írják amit a kérdező akar hallani vagy aminek örülnének, ha velük történne.

2022. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előttem szóló hallgatónő minden fontosat leirt. Ez egyfajta irányitási kényszerből eredhet. Imponáló a rajongás, a figyelem. Manapság un. figyelem alapú gazdaságban élünk. Annak fenntartása, hogy például a béna képeinket/sztorinkat elöntsék a lálykok melós. Sok emberrel kell látszatkapcsolatot fenntartani, látszatérdeklődést szinlelni. Ez a fajta hülyités kivetül a szerelmi kapcsolat szintjére is. Nehéz elengedni egy potenciális rajongót. De mindezt ki lehet nőni, bár keveseknek sikerül.
2022. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!