Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legcélravezetőbb megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legcélravezetőbb megoldás?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és van egy jó barátom, aki lány. Már jó ideje ismerjük egymást, évek óta. 1 hónappal ezelőtt bevallottam neki az érzéseimet iránta, de visszautasított. Azóta maradtunk jó barátok, nincs semmi baj, minden nap beszélünk és elvagyunk. Viszont én nem tudom mi lenne a legjobb megoldás a helyzetben. Továbbra is szeretem, és vállalom az áldozat szerepét azzal, hogy mindig támogatom mindenben meg segítek neki ha kell, tudván hogy ettől nyilván nem fog változni a helyzetem. Ő neki így voltaképpen könnyítem az életét, ami a célom is, viszont én nagyon megszenvedem. Én most kimondottan azt szeretném megtudni, hogy mások mit tennének ebben a helyzetben, mit találnátok a legjobb megoldásnak, ha az én helyemben lennétek. Az engedd el választ legyetek szívesek ne írni, azt az opciót nem veszem figyelembe, mert nem áll szándékomban a legjobb barátom elhagyni azért mert nem kellek neki egy romantikus kapcsolatba.

Szóval ja, nehéz helyzet, nem is várom hogy a kommentelők megoldják az én bajomat, mindössze információt gyűjtök.

Természetesen minden normális, hasznos kommentet köszönök szépen előre is!



2022. ápr. 23. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs megoldás. Te többet akarsz tőle, ő meg tőled nem. És egyikőtök érzései sem fognak változni. Neki a barátja kell aki eddig is voltál számára és nem tud mit kezdeni azzal, hogy te mást szeretnél. Te pedig megalkuvó vagy, félreteszed az érzéseid és játszod a barátot. Az ilyesminek nem szokott jó vége lenni. Gondolj bele milyen prímán fogod magad érezni amikor összejön valakivel és végignézheted amit művelnek.
2022. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a választ, hiába nem akarod hallani.
2022. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnálatosan egyhangú válaszadás eddig. Ennyire nincs jó megoldás erre?
2022. ápr. 23. 00:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak reménykedni tudsz, hogy talán változik valami.
2022. ápr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is hasonló helyzetbe vagyok mint te. Tetszik egy fiú barátom, de én még nem vallottam be neki hogy mit érzek iránta. Úgy döntöttem hogy nem is fogom, mert az csak megnehzítené a dolgokat. Abban reménykedek hogy egyszer ő is többet fog érezni. Tudom hogy ez nem jó megoldás, de nekem így jó:)
2022. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyenben, de higgyétek el nekem, előbb utóbb beleuntok ebbe és akkor csúnya vége lesz a barátságnak. Inkább normálisan beszéljétek meg, hogy ez így nektek nagyon nehéz, és inkább épitsétek le a barátságot, majd lesz más.
2022. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is ilyenben a lány szerepében. Maradtunk barátok a szerelmi vallomás ellenére, de sosem volt már a régi. Onnantól nyílt lett a srác és mindig köztünk volt az, hogy ő többet akar. Reménykedett, hogy meggondolom magam, egyre inkább próbált közeledni, aztán annyira eldurvult a helyzet, hogy már bújkálnom kellett előle, a szüleim mindig azt hazudták, hogy nem vagyok otthon.
2022. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Támogasd érzelmileg és kész.
2022. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oh, el is felejtettem ezt a kérdést,hogy mi emberek miken tudunk problémázni.

Azóta túl vagyunk rajta, jó barátok vagyunk továbbra is, én pedig megismertem valaki mást, aki iránt érdeklődök.

Mindenesetre köszönöm mindenkinek a válaszokat, azoknak akik pedig azt mondják hogy nem elmondani jobb, azt tanácsolom hogy ne tegyetek így, bent tartani a legrosszabb, minden más lehetőség egy jobb megoldás. :)

2022. júl. 23. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!