Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan,h egy férfi arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,h egy férfi arra vár,hogy a nő irjon neki?

Figyelt kérdés
?

2022. ápr. 24. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Biztos hogy van olyan anyámasszony katonája. 😂 Vagy nagyon kényelmes.
2022. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól gondolom tetszik neked egy fiú és azt gondolod, hogy te is tetszel neki, de arra vár, hogy te írj neki. Ha így gondolod, akkor írj neki te, szerintem.


Ha általánosságban kérdezed akkor nyilván van, de ha komolyan akar valamit akkor ő is ír.

2022. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Vannak bőven. Sajnos én is ilyen vagyok.:(
2022. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Vannak, sokszor csak egy kis bátorításra van szükségük és utána már mernek kezdeményezni. De valamikor megteszi az első lépést a lány és a fiú nem reagál vagy nem akar semmit, legalább kiderül.
2022. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

❤️ Igen, én is ilyen vagyok.

❤️ Hiába lepontozzátok a #3-ast

❤️ Meg valszeg engem is :D

- De csak nem te vagy ERIKA ! Aki várja hogy rád írjak :D Vagy ZSÓFI ?! Te vagy az ZSÓFI ? RÉKA ???

- Netán HELGA ??? - Kérdező tudnom kell hogy ki vagy ! Lehet rám vársz ! 💟

2022. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

❤️ Öcsémet, egy lány hívta randira! ❤️

A lány(Fogászati aszisztensként), ahogy meglátta az öcsémet a rendelőben, a következő 4 hétben mindent követ megmozgatott, hogy megtalálja ONLINE... Aztán még az ORVOST is megkérte, hogy faggassa ki/kérdezze ki az öcsémet - vajon bejön-e neki a lány.

- Sőt a lány (fogászati aszisztens) még a fogorvost is megkérte, hogy hagyja magukra kettesben, hogy randira tudja hívni. De öcsém is pont akkor akarta randira hívni.❤️(Azóta boldogan együtt élnek)❤️ És már azon vitáznak, hogy ki hívta a másikat randira - mert mindegyik máshogy emlékszik rá!

2022. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
❤️ Aki mer az nyer ❤️
2022. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jellemzően azok a srácok, akik nem mernek kezdeményezni.
2022. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!