Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jó párkapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó párkapcsolatot kialakítani egy borderlineos tüneteket produkáló egyénnel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

A tünet és a tényleges BPD azért két különböző dolog. Állandó kezeléssel esetleg szinten lehet tartani, de kicsi az esély erre is.


Leginkább az a probléma, hogy bármit csinálsz, egy ponton elfognak dobni.

2022. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2022. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
A fejében zajló kémiai problémák miatt téged fog okolni, veled üvölt majd, téged fenyeget, te leszel az oka a 14- századi pestisnek is, ellenséges és egyre ellenségesebb lesz. Öngyilkossággal fenyeget, vagy meg is teszi, hogy zsaroljon. Vagy neked esik, és megver.
2022. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem megy el orvoshoz mert egyik pillanatban szerinte vele semmi baj és csak rá van erőltetve hogy ő beteg, másikban mef pont ő mondja hogy valami nincs rendben. Elég szeretetéhes illető de néha teljesen más oldalát mutatja tehát érzelgős de kárörvendő is meg néha semmisnek érzi magát néha meg ő akar a világ ura lenni. Amúgy úgy kerültem vele össze hogy nincsenek barátai mert általában mindenkit eldob arra hivatkozva hogy nem foglalkoznak vele. Én meg azért foglalkozok vele mert különlegesnek tűnik. De ez is váratlan volt mert bocsánatot kért, hogy szerelmet vallott meg magát okolta hogy ő ilyen.
2022. ápr. 26. 12:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy elég borderline az illető de nem megy orvoshoz meg ott csak azt mondták depressziós, de nem tudom én se eldönteni hogy ez a jelleme része vagy mi (szerintem ő se). Nekem az is fura hogy nincsenek barátai. Néha megindul a szája és szidja az összeset aztán meg magát okolja és így felváltva. Bár én szeretem benne ezt mert meg tudom nyugtatni
2022. ápr. 26. 12:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja meg szerinte nagyon kevés emberrel tud kijönni azért értékel engem
2022. ápr. 26. 12:20
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Tenálad is valami gond van, hogy a problémást választod ki magadnak. Gondolom, problémás lehetett a családod, ahol felnőttél.
2022. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na mert neki nem kell szeretet?
2022. ápr. 26. 12:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen kényelmes, hanem olvass utána a neten, mi is az a borderline.
2022. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Egy bordival minél kedvesebb vagy, ő annál jobban fog bántani. Ők öngyűlölők, önsajnáltatók, és bántják azt, aki közel kerül hozzájuk. Ha érdekel, mi ez, nézz utána, ha nem, akkor ide sem kéne írni.
2022. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!