Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet hogy ennyi év után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy ennyi év után felélednek bennem ismét az érzések?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az általános sulis osztályommal a 4 éves találkozó. Tehát még így az érettségi előtt találkozni akartunk. Nekem 8.-ban nagyon bejött egy lány, de kicsit teltebb típus volt, meg nem volt olyan “kiforrott szépség”. Mikor tegnap megjelent egy sráccal sétált oda a helyre, ott előtte még elbúcsúzott tőle, elnyomta a cigijét és bejött. Vörös és rövidebb lett a haja ami rohadt jól áll neki. Műkörme van, de csak ízlésesen szintén nagyon jól áll neki. Fogyott, és egészségesnek néz ki, a bőre is sokkal szebb lett, csinosan fel folt öltözve, kisminkelve és minden egyéb. Ahogy megláttam kb azonnal kiugrott a szívem, annyira nőies és dögös lett szerintem…😅Olyan magabiztos, és szép, és boldognak tűnik.

Ahogy így osztályszinten dumáltunk az egész baromi vonzó volt, és kb csak őt tudtam nézni. A találkozó után így néhányan elmentünk iszogatni, és hívott hogy táncoljunk, és meg is csókolt, de az egész annyira más volt mint eddig, nem csak izgató volt, hanem olyan bizsergető érzés. Pedig nem ő volt az első lány az életemben (vagyis jelenleg már nem😅) és neki pedig tuti nem az első csaj voltam az életében… végig mosolygott, nevetett, simogatott. Megvan a száma is, szerintetek felhívjam? Szerintem régen nem voltunk tisztában azzal hogy mind a ketten vonzódunk a lányokhoz… 19L



2022. ápr. 27. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen hívd fel, és igen, van ilyen
2022. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges
2022. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg.
2022. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próba, szerencse, NE hagyd ki !
2022. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!