Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, elfogadni egy viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az osztálytársamba (lány), bevallottam neki pár hete. Kicsit lesokkolódott és nem tudta mire vélni az egészet. Majd ott kilyukadtunk, hogy neki van alakulója (amiből azóta párkapcsolat lett) és nem érzi helyesnek, ha velem is ismerkedne közben.


Viszont egész nap látom, beszélget az új pasijáról a barátnőivel - még előttem is.


Hogyan lehetne enyhíteni a negatív érzéseket ezzel kapcsolatban? Tényleg csak ennyi a gáz, hogy egész nap látom és nagyon tetszik nekem. Ő az egyetlen lány, akire másképp tudok gondolni, mint bárki másra.


Mind a ketten 17 évesek vagyunk.



2022. ápr. 27. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk jobb lenne kerülni a társaságát, mert lehet direkt csinálja az egészet...
2022. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát vannak nálad jobb pasik is ez van ismerkedjél más csajokkal ennyi az egész
2022. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: Amennyire csak lehet próbálom, viszont osztálytársként nehéz.


2: Ez kicsit személyeskedő volt.

2022. ápr. 27. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mindenki átmegy az életben. Most neked jött el ez az időszak. Sajnos nem lehet erre mit mondani, minthogy majd idővel jobb lesz, megerősödsz. Próbálj minél kevesebbet az osztályoddal tölteni. Keress sulin kívüli közösségeket, akik kicsit el tudják terelni a figyelmedet. Illetve ami fontos, hogy én a helyedben inkább a 2-3 évvel fiatalabbak között keresnék barátnőt. Ritkán járnak a lányok velük egykorúval. Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2022. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Még fiatalok vagytok, ez pár év után még simán változhat, akkor is ha barátok maradtok/lesztek, de akkor is, ha csak nem találkozol vele pár évig. Sokat változik az ember ennyi idősen.
2022. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elkerülni és nem gondolni rá vagy keresni helyette mást.
2022. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4: Köszi a hosszabb üzenetet, részben megerősítetted az eddig bizonytalan gondolataim.


5: Nem lennék szívesen barát vele, mert kínoznám magam és "simpeskedés" lenne.


6: Könnyű mondani...:D PErsze próbálkozom vele, köszi azért a válaszod.

2022. ápr. 27. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó lépés volt, hogy bevallottad neki mindenképp. Nekem is az segített, amikor elutasítottak, hogy legalább már nem volt ott bennem a kíváncsiság, hogy úúú akkor ő vajon mit gondol... Megkaptam a válaszom, és ha el is szomorított, legalább tudtam, hogy állunk.

Próbáld meg elterelni róla figyelmed, ha hallod, hogy valami olyasmiről beszél, amit fáj hallgatnod, ne kínozd magad; hallgass valami zenét fülessel, vagy menj arrébb, beszélgess te is valakivel, stb. Ezen kívül pedig az idő fog segíteni, meg esetleg tényleg az, ha ismerkedsz másokkal, lekötöd a figyelmed.

2022. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!