Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény bármire is a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény bármire is a jövőben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel november tájékán kezdtünk el beszélgetni és nagyon nagyon jól kijöttünk végig, aztán megkedveltük egymást és januárba összejöttünk. Kevesebb mint egy hónapon belül azt mondta hogy inkább maradjunk barátok mert ő még nem áll készen egy kapcsolatra s adjak időt amíg úgy érzi hogy akkor akarna egyet. Mondom rendben, de kb minden ugyanolyan maradt és sok időt töltöttünk együtt, semmi nem változott, annyi volt a különbség hogy nem hívtuk rendes kapcsolatnak. Aztán kb a hónap eleje óta nem írt, nem akart nagyon találkozni se s abból persze aztán nem volt semmi s mikor betelt nálam a pohár mert túlgondoltam mindent akkor azt mondta hogy már nem érez úgy mint régen s mostmár jobb ha megvan a távolság mert nem akarja hogy erősebbek legyenek az érzelmeim iránta mert ha annyira közeli kapcsolatunk van mint régen akkor semmi esélye hogy lemondjak róla. Hozzátette hogy most nem az ilyesmikkel foglalkozik mert nem érdekli. Mostmár ott tartunk hogy ritkábban ha beszélünk, max a suliba megkérdezzük egymástól hogy hogy vagyunk meg minden meg néha egy egy ölelés aztán ennyi. De nekem nagyon hiányzik az ami volt eddig s nem akarom ezzel a témával enni folyamatosan mert mondtam neki hogy akkor oké megértem és tisztelem a döntését de nem akarom elveszíteni így bár csak szimpla barátok maradjunk. Beleegyezett de attól a távolság megvan. Annyira rossz így nélküle s tényleg mindent megadnék azért hogy minden olyan legyen mint régen. Szerintetek van esély arra a jövőben hogy minden a régi legyen s újra együtt lehessünk? Előre is köszönök minden választ :)

2022. ápr. 28. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Esély van rá, de nem nagyon reménykednék. Próbáld meg rávenni, hogy üljetek le beszélni, mert így talán megoldódna a gond.
2022. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nyíltan megmondta hogy nem akar többet, nem akarja folytatni. Senki nem lát a jövőbe, minden elképzelhető, de feleslegesen ne ragadj bele valamibe, amire szinte nulla az esély.


Megmondta neked hogy nem akar se kapcsolatot veled, se nem érdekli az egész. Te sem érdekled. Lehet fáj, de legalább tudod mi a helyzet, pont ezért nincs semmi okod reménykedni, mert tudod mi van. Tudod hogy vége, ennyi volt és a régi dolgok már nem jönnek vissza.


Épp ezért se maradnék vele barát.

2022. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs esély sajnos. barátok még lehettek, de igaza van abban, hogy neked is jobb ha távolságot tartotok, mert túl kell ezen lépned.
2022. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja összejött egy másik csajjal 👍🏼 Köszi a válaszokat azért :)
2022. máj. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!