Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért változik meg egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg egy fiú válasz mennyisége és minősége egy üzenetre napról napra?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kb 1 hete beszélek. Eleinte minden jó volt hosszú üzeneteket írt vissza látszott rajta, hogy szeretne velem beszélgetni, ismerkedni. Jövő hétre meg is beszéltünk egy találkozót, de félek hogy nem lesz belőle semmi. Mostanában rövid üzenetekkel válaszol csak és mint ha nem sok kedve lenne beszélgetni. Próbáltam magam csak azzal nyugtatni hogy biztos fáradt, mert minden nap edz meg hasonlók, de most tanácstalan vagyok. Szerintetek miért van ez?

2022. ápr. 29. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs téma, nincs ideje/elfoglalt, kétségei támadtak, megunt, van másik lány, lesz-r, játszadozik.


Kb. ezek a lehetőségek, de mivel úgysem tudsz rájönni, feleslegesen gondolkozol rajta. Vagy lesz találkozó és alakul ahogy alakul, vagy nem, nem tudsz mit csinálni.

2022. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az elején írta, hogy nem biztos hogy mindig tud írni, mert hogy elfoglalt, de megpróbál mindig sort keríteni rá. Ha írok neki általában rögtön vissza is ír, de mostanság én szoktam csak írni. Mindig küldi a strk-et. Ezek jelentenek valamit?
2022. ápr. 29. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem írhattál neki valamit, amin megsértődhetett, vagy valami ilyesmi?
2022. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Vagy legalábbis én nem tudok róla. De most mit csináljak? Írjak neki vagy sem? Várjam meg míg ő ír? Vagy hogy és mit írjak neki?
2022. ápr. 29. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenbe mindent belelátni és megfejteni, sokszor semmi jelentésük nincs. Találkozni fogtok, akkor meglátjátok hogyan sikerül és jöjjön-e folytatás.


Ha pedig lemondja a találkozót vagy rossz lesz, tudod hogy hagyni kell őt.

2022. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. ápr. 29. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne aggódj, ameddig nem mondja le a talit.
2022. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasi szemszögből ez olyan, hogy addig kell teperni, amíg végre megbeszlünk egy találkozót. Utána kicsit hátradőlhetek, mert úgymond félig megvan a dolog. Majd beszéltek személyesen tovább. Én sem szeretek túlzottan neten beszélgetni, ha van lehetőség találkozni is.
2022. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most csak kicsit elfoglaltabb.
2022. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!