Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minek kell pár fiatalon? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell pár fiatalon? Mi értelme van a szerelemnek és a párkapcsolatnak fiatalkorban?

Figyelt kérdés

Nekem sincs barátnőm, nem is kell, semmi értelme nincs. Azt az elvet vallom, hogy fiatalként semmi értelme nincs a szerelemnek, sőt kimondottan felesleges és rossz dolog. Semmit nem kap belőle az illető. Fiatalként a tanulásnak és a családnak kell fontosnak lenni. A szerelem csak hátráltatja ezeket. Szintem kimondottan undorító, amikor iskolában, után, fiatal (14-22) éves párok ölelkeznek, csókolóznak. A legundorítóbb, amikor már tizenévesek is ölelgetik, puszilgatják egymást. Nagyon korai még.


Ti is egyetértetek? Mi értelme? Miért kell barátnő/barát?



2022. ápr. 30. 12:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Max azért gondolod ezt így, mert senkinek sem kellessz.
2022. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a szerelem egy undorító dolog, és semmi értelme, akkor miben jobb az, ha valaki később kezd el randizgatni ? A családod nem fogja tudni megadni neked azt a szeretet, arról nem is beszélve, hogy a barátaid sem lesznek örökké melletted, de egy kapcsolat egy életre is szólhat. Ha megtalálod a megfelelő párt, akkor ő ott lesz jóban-rosszban. A szerelem sokkal összetettebb, mint gondolnád. Ez nem csak a csókolózásról, szexről szól, de ezt majd te is megérted, ha idősebb leszel.
2022. máj. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
47%
Én sem érzem azt, hogy a szerelem lenne a legfontosabb dolog az életemben. Jelenleg is egyedülálló vagyok és azt gondolom, hogy ez sokáig így is fog maradni, mert én csak akkor kezdeményezek, ha azt érzem valakiről, hogy ő az igazi, ami lássuk be elég ritka. Viszont attól még, hogy számomra (és számodra) nem ez a legfontosabb, attól még ez egy jó dolog.
2022. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem keress fel egy pszichológust. Mert a felfogásod miatt később sok bajod lesz még!
2022. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
80%
Nő nélkül lehet élni, csak éppen semmi értelme nincs.
2022. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen hasonlóan gondoltam, csak kevésbé voltam toxikus és erőszakos a véleményemet illetően. Aztán jött az első barátnőm.
2022. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

36.

Félbehagytad a gondolatot tökikém.

Szerintem azt akartad mondani, hogy jött az első barátnőd, és ez nagyon nagy, szinte leírhatatlan mértékű boldogságba ejtett.

Erròl van itt szó. Ez az az érzés amit mindenki keres. Ezért jó szerelmesnek lenni.

A szerelem egyébként nagyon sok betegségből is kitudja gyógyítani az embert, mert a testünket alakító életfontosságú szervek, máshogy műkődnek.

2022. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Tökikém. XD

Amúgy igen, erre gondoltam.

2022. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%

Na látod.

Tudtam én. Biztos voktam benne.

Na ezért vágyik mindenki a szerelemre.

Élhetsz te akármilyen jól, lehet bármennyi pénzed, bármilyen jó munkád, egészséged, a szerelem az semmivel nem pótolható.

Ezért nem lehet megvenni a piacon, a boltban, vásárban, Mi Hazánk gyűllésen, Fidesz kongresszuson, egyszóval sehol.

2022. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
87%
#37 Csak akkor ha viszonzott
2022. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!