Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mit érezhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit érezhet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban (crushom) akivel beszélgettünk szórakoztunk és csipkedtük egymást évekig viszont szeptembertől kerülni kezdett, a legtávolabbra megy tőlem amennyire csak tud, néha rajtakapom hogy figyel, olyankor nyilván én is ránézek de én gyorsan elkapom a tekintetem. Nem tudom mi baja lett velem. Tudtok esetleg valami jó tanácsot, vagy tapasztalat akármi? Fiúk ti szokttok ilyet? Ha igen miért? (Teljesen össze vagyok zavarodva)

2022. ápr. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Beléd szeretett.
2022. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az, nem hinném hogy belém szeretett mert allandóan kerül
2022. máj. 1. 01:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kevés infó, tippelni sem érdemes. Ha ennyire érdekel, próbálj meg beszélgetni vele és meglátod hogy áll hozzád. Ha lekoptat vagy úgy érzed nem érdekled, hagyd végleg.
2022. máj. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!