Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy megpróbáltál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megpróbáltál tönkretenni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Miért?

Hogyan?

Sikerült?



2022. máj. 2. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen, a fiam elvett egy tyúkot, nem tetszik nekem. Szőkére van festve a haja, szerintem prosti. Mindent meg teszek, hogy szétmenjenek, ma is mondtam a fiamnak, hogy láttam a lányt csókolózni egy palival. Persze nem láttam, de biztos csinálja.
2022. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt ilyen!
2022. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Mások élete nem az én dolgom.
2022. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

A sajátomat. :D


Volt egy lány, aki problémás volt pszichésen és el kellett menekülnöm tőle. Viszont folyton öngyilkossággal fenyegetőzött, így apró lépésekben kellett elhitetnem vele, hogy ez egy rossz kapcsolat és neki sem éri meg, ha velem marad.

2022. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem, semmi kozom masokhoz
2022. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem és nagyon gusztustalan ha valaki ilyet csinál, még akkor is ha látszólag oka van rá.
2022. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért tennék ilyet ? Nem vagyok gonosz.
2022. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%

Igen, de mocsokmód megbántam. 4 éve volt 15 éves koromban.

Találkoztam egy csajjal akinek barátja volt, és szexeltünk.

Nem volt rossz a dolog de utána megbántam, hogy lefeküdtem vele és mivel olyan tipus vagyok aki visszajár időről időre a nőkhöz, úgy akartam megoldani hogy ne álljon velem szóba többet hogy rá írtam a csávójára, hogy miket műveltem a barátnőjével este. A srác megbocsájtota neki, és utána is a nyakamra járt a csaj és még vagy 5x megdugtam. Amúgy nagyon lelkiismeret furdalásom volt amiért beköptem, mert nem vagyok vamzer tipus. Az élet rendje: ő ad pinát, te k*ssolsz.

2022. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt ilyen, hiszen nem vagyok gonosz.

17L

2022. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!