Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet azért érzem így, mert fiatal vagyok vagy nemtudom. Vannak akiket hihetetlen vonzónak találok vagy helyesnek, de így ennyi. Elég sok fiú barátom szerelmes lett már belém (nem felvágásként mondom) és mindet visszautasítottam mert nem akartam velük kapcsolatot, nem voltam beléjük szerelmes. Nem volt még egy olyan ember se az életemben aki megdobogtatná a szívem. Ez baj? volt már más is így?

#fiú #lány #szerelem #párkapcsolat #aszexualitás #nemismerkedésbőlraktamkiakérdést
2022. máj. 3. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Én is így voltam, aztán megtaláltam azt a lányt aki teljesen rabul ejtett 😄

Adj magadnak időt, nem kell ezt siettetni.

2022. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem probléma. Várj, és majd alakul.
2022. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem baj (sőt, talán még jó is). Nem feltétele semminek a szerelem.


Én sem vagyok szerelmes a mostani páromba, mégis jól vagyunk.

2022. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Tudod te egyáltalán, hogy mi az: szerelmesnek lenni, ha még nem voltál ? Az a helyzet is be fog következni, remélhetöleg nem egyoldalúan.
2022. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!