Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszéljek még vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek még vele?

Figyelt kérdés
Ma ráírtam egy lányra, pár percen belül válaszolt. A beszélgetésünkben én kérdezgettem tőle ő válaszolt, de nem csak 1 szavakat, hanem kifejtve. Beszélgettünk a zenei ízlésünkről és kicsit az iskoláról. Milyen témákról beszélhetnénk idegenként? Nem egy városban lakunk, de még soha nem is találkoztunk.

2022. máj. 3. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akármiről. Ez benne a jó. Nem ismeritek egymást, egymár környezetét, barátait, ezért sokkal őszintébbek tudtok lenni a másikkal.


Például; Iskola, Tanárok, Barátok, Neked mi a kedvenc tantárgyad?

Család, Testvérek, Te milyen házban laksz? Van háziállatod?

Mikor születtél? Mi a kedvenc színed/kajád/filmed? Miért?

2022. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elso irja,ugy van.

De ha talalkoztok minden jon egymas utan!Semmi ertelme eltervezbi hogy errol,arrol es amarrol beszelgettek majd mert nem ugy lesz,es tenyleg jon majd magatol

2022. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!