Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy ha meglát a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha meglát a srác, elfordul? :/

Figyelt kérdés

Ha meglát elfordul, majd egy pillanatra felém fordul, rám is néz majd ahogy közelebb érek egyből el..volt olyan is hogy elment mellettem és nem mert rám nézni..

Ezek miért vannak? Sokat szoktunk szemezni, de egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni..


2022. máj. 6. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak félénk.
2022. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Fél valószínűleg.
2022. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mitől? A visszautasítástól?
2022. máj. 6. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Benne lehet az is, de mivel nem látunk a fejébe, nem fogjuk megmondani. Leegyszerűsítve te sem mész oda hozzá beszélgetni, mert ugyanúgy tartasz tőle hogy mi történhet, mi lesz majd.


Kb. ugyanez lehet nála is.

2022. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

lehet nagyon csúnya vagy és azért néz néha mert nem látott még ilyet

vagy csak a szemébe sütött a nap

ebből nehéz kitalálni

2022. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Gyaníthatólag félénk.

#3 A szemkontaktustól félnek.:)

2022. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%

Kérdező, ugyanez a helyzet, csak annyi különbséggel hogy én csinálom sajnos ugyanezt valakivel.

Az oka az, hogy bejön nekem a lány viszont ahogy felvenné velem a szemkontaktust elbizonytalanodok magamban (viszont belülről persze tudom hogy odáig vagyok érte :) )

Mondjuk érdemes rólam tudni hogy félénkebb vagyok, valószínűleg az általad említett alany is az.

Remélem tudtam neked segíteni. (ha lenne bármilyen jellegű kérdésed erre vonatkozólag nyugodtan írj privátba)

18/F

2022. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan félénk. Ha rád sem mer nézni, akkor muszáj leszel te kezdeményezni. :)
2022. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, talán tapasztalatlan
2022. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Félénk, amikor nekem tetszett valaki, én sem mertem huzamosabb ideig ránézni, nem akartam, hogy tudja, hogy bámulom. Mondjuk én lány vagyok, de szerintem neki is valahogy ez játszódhat le a fejében.
2022. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!