Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Esetleg valaki erre tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg valaki erre tud tippet adni?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan szituáció hogy régen az osztályomba volt egy lány aki tetszett nekem.

Nem mertem hozzá szólni és nem is beszéltünk a suliba. Ráírtam majdnem 1 évvel később hogy tetszett nekem de őt nem nagyon érdekelte. De mondta hogy barátok lehetünk és elkezdünk naponta beszélgetni és jobban megismerni egymást. El is mentünk az első "randira" és hát kicsit kínos volt de szerintem egész jól éreztük magunkat. Utána sokáig nem találkoztunk de utána egyre többet és többet havonta 1-2x találkoztunk, úgy tünt hogy jó lesz minden vele erre meg bejelenti hogy barátja van. És hát a friendzoneba kerültem konkrétan. Én elkapkodtam és irtam neki hogy igazábol én érzek valami irántad és akkor majdnem tönkre is ment miatt az eddigi barátságunk. Azóta viszont havi 4-5x találkozunk, mindig elmegyünk kajálni, feltünt hogy sokat néz rám és mindig minden hülyeségen nevet, egyre többet érintkezünk mind például amikor csak állunk a boltba és felém hajol úgy hogy majdnem már nekem támaszkodik vagy direkt csak belémjön. A barátjával elvileg még mindig nagyon jóba vannak de akkor meg miért közeledne hirtelen ennyire felém? Esetleg valakinek valami hasonló esete volt már és ha igen akkor ti mit tettetek? Én úgy eredetileg hogy megvárom hogy szakítson a mostani barátjával és akkor közelednék még jobban de erre nagyon kevés az esély jelenleg. Gondoltam hogy ha ebbe az évbe nem szakítanak csak megmondom neki még egyszer hogy mit érzek és ha akkor se viszonyos megpróbálom elfelejteni (ami kicsit nehéz lesz úgy hogy ennyire még senkit nem szerettem). Szerintetek megmondjam neki hogy mit érzek iránta?



2022. máj. 7. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Álljunk meg azért egy pillanatra. Olvasd el szépen még egyszer mit írtál és értelmezd, kicsit nézz magadba. Elmondod hogy arra vársz hogy majd ők szakítanak, közben játszod a szereped, hogy a közelében liheghess. Milyen "barát" az ilyen? Milyen undorító viselkedés ez?


Azért "dől közelebb" és "nevet többet", mert már régóta ismer, barátjának tekint, bízik benned. Felépült egy bizalom, amit feléd érez és amit te azzal hálálsz meg, hogy kihasználod őt. Csak azért vagy a közelében, hogy majd legyen kis reszelés vagy első kézből tudd meg mikor vége a kapcsolatának és akkor lecsaphatsz.


Ezt úgy hívják, hogy gerinctelenség és kell azért bőr az arcon, hogy a barátjának merd nevezni magad. Teljesen el vagy tájolva mit csinálsz vele éppen.


Nyíltan megmondta hogy ő csak barátságot akar, a legelejétől kezdve tudod. Mégis belementél hogy átvered.

2022. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Tartalékjátékos vagy.
2022. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem alapból túl sokat képzelsz az egészbe, az hogy néha hozzád ér az nem igazán jelent semmit, de várd meg inkább azt hogy ő lépjen...ha akar valamit majd jelzi ő. Addig meg inkább maradj vele barát...bár őszintén az egészet úgy elég hülyeségnek tartom, leginkább azért mert te többet érzel iránta, csak kínzod saját magad.
2022. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan már 1.! Ne nézzük teljesen naivnak a lányt. Tudja nagyon jól, hogy a kérdező bele "volt" zúgva, most elvileg pasija van. Ilyen helyzetben egy komoly lány nem hülyéskedik az "ex"-szel. Itt csak hülyíti a srácot, meg talonban tartja.
2022. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért így azt hozzátenném hogy egyszer kijelentette hogy ha nem talált volna rá a mostani barátjára akkor velem lenne együtt
2022. máj. 7. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elrakott b-tervnek.:/
2022. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"miért közeledne hirtelen ennyire felém?"

Hogyhogy hirtelen? Régóta ismerkedtek, barátkoztok egymással, így fokozatosan egyre közvetlenebb a viszony.

Pontosan ezért mondják, hogy fiú meg lány között nincs barátság...

2022. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg egy b terv vagy. Vele vannak gondok ha b tervet rak magának. Ha tényleg szeret valakit akkor nincs b terv. De a kérdésre válaszolva szerintem tisztáznod kéne vele a dolgokat és ha tényleg egy jó barátod aki megbízik bennned akkor nem fog csak úgy eldobni. Nem hiba, hogy még mindig szereted annak ellenére, hogy visszautasított mert nem lehet csak úgy kiszeretni az emberből. Ha meg azt mondja nem tetszel neki akkor kérd meg, hogy ne küldjön félreérthető jeleket. De szerintem minden féle képpen el kellene mondanod neki.
2022. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!