Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy haveromba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy haveromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy már szeptember óta szerelmes vagyok egy srácba. Először szemeszternyitó bulin láttuk egymást, és az egyetemi kocsmában ő egyik padnál ült, én meg átlósan egy másiknál, és konkrétan órákig szemeztünk, meg így távolról flörtöltünk (mosoly stb). Azóta jó haverok lettünk, szoktunk együtt iszogatni (bandázva), meg szoktunk egy csomót beszélni instán. És néha napokig nem ír vissza, de máskor meg azonnal visszaír és hajnalokig beszélünk. A másik meg, hogy olyan félreérthető jeleket küld, mindig amikor meglát mosolyog, ha együtt iszogatunk mindig mellém ül / mondja, hogy mellé üljek, volt hogy ilyenkor megfogta a combomat / átkarolt, odaadta az innijét, olyanokat irogat, hogy "már vágyom a társaságodra", "jó lenne már együtt inni / találkozni", meg hogy "írj ha majd hazaértél / felkeltél", (tehát néha azért aggódik miattam), köszönéskor ölelés, meg megsértődik ha írom neki, hogy ott voltam az egyetemi kocsmánál és nem szóltam neki. Tudom ezek kicsi dolgok, de azért mégis valami ahhoz képest, hogy csak haverok vagyunk szerintem. A barátságot semmiféle képpen nem akarom elrontani, szóval ha kell sírba viszem ezt magammal xd, de nem tudom mennyire érné meg lépni valamit vagy ilyesmi. (Azért hozzá kell tenni, hogy én sem vagyok az a kedves típús (mondjuk ő sem az), sokszor elég flegma vagyok, meg elég sok fiú haverom is van, de azért vele igyekszem másmilyen lenni.) Nem is tudom levenni ezekből, hogy bejövök e neki vagy sem, és hogy megéri e várni erre miközben lenne más lehetőségem is.

2022. máj. 9. 19:29
 1/7 anonim válasza:
89%
Te nagyon hülye vagy, már ne haragudj. Tapiz és veled akar lenni, te is vele akarsz lenni, de nem akarod elrontani a barátságotokat, de valamiért rá vársz és nem mozdulsz, de "lenne más lehetőséged is", vagyis más srác is megdugna, szóval annyira mégsem szereted. Nem értelek, komolyan.
2022. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem próbáld meg éreztetni vele h bejön neked. Tényleg eléggé félreérthető jeleket küld, kérdezz rá finoman, hogy melyik nemet szereti meg ilyenek. Én várom a fejleményeket, majd írj ha volt valami szaftos dolog.
2022. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
xD ti alkoholisták vagytok hogy mindig csak kocsmazni mentek?
2022. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjetek össze, már rég nem vagytok haverok.
2022. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jöjj össze vele.

Ha meg netán mégsem sikerül, szellemi érettség kérdése csak, hogy a haverság megmarad-e.

2022. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Jöjj ossze vele mert egyszer megunja azt fogja hinni h nincs esélye és majd egy másik csajjal összejön akkor meg már cseszheted
2022. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak a tested akarja
2022. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!