Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg merjem kérdezni mi van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem kérdezni mi van köztük?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik fiú barátomba, ami önmagában is egy kínzó érzés. Mostanság viszont nem igazán tudom eldönteni, hogy együtt van e az egyik lánnyal az osztályból. A lány sokszor ül az ölébe és elég sok időt töltenek együtt, de ezt eddig is meg-meg tették, most viszont úgy kicsit másnak tűnik számomra a helyzet.

Nem tudom, hogy rákérdezzek e nála, vagy inkább hagyjam. Neketek mi a véleményetek?

18L



2022. máj. 10. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a lánytól megkérdezni?
2022. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vele nagyon nem szoktam ilyen dolgokról beszélgetni. Elvagyunk, de talán azért nem annyira szoros a kapcsolatunk, hogy megkérdezzem tőle.
2022. máj. 10. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezz rá direkt, inkább csak tegyél egy viccelődő megjegyzést a barátodnak, aztán ha kétértelműen reagál, akkor rákérdezhetsz. Pl ha legközelebb látod a lánnyal utána menj oda hozzá, és kérdezz valami olyasmit viccelődve, hogy "Mi az, összejöttetek xy-nal?" és ha mondjuk csak mosolyog erre, akkor kérdezd meg, hogy "Na ne, most komolyan?"

Ha nagyon nem szeretne választ adni, akkor ha csak simán megkérdezted volna, akkor sem mondta volna el valószínűleg. Így viszont nem derül ki számára, hogy esetleg féltékeny is lehetsz, és azért kérdezed.

2022. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Mivel elvileg "barátok" vagytok, nem igazán értem miért ne lehetne direktben rákérdezni. Egyébként valószínűleg nem, inkább csak kavargatnak még.


Másrészről ez a barátságotok nem lesz sokáig tartó így, mivel te többet akarsz és nyilván fáj mással látnod. Ha nem is ezzel a lánnyal, de előbb-utóbb meg fog történni.

2022. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég jó barátok vagytok, akkor simán kérdezhetsz ilyet. De ehhez szerintem még barátnak sem kéne lenned.
2022. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!