Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mire véljem? Talán bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Talán bejövök neki??

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akinek lehet, hogy tetszek. (Igaz, mostmár egy kicsit nekem is bejön.)

Amikor találkozunk a folyosón beszéd közben elront egy szót, megbotlik és néha elpirul. Az utóbbi időben sokat is találkozok vele, jelentősen többet mint tavaly. Néha megszólít, vagy odaszól nekünk. De a lényeg, hogy mindig néz…. Pl.: Ma reggel ment az utcán velem szembe. Ahogy meglátott elkezdte igazgatni a haját és kedvesen visszaköszönt. Után láttam, hogy a mai nap sokkal jobb ki volt öltözve, mint szokott lenni. Ingben volt melegítő felső helyett. EZT MIRE VÉLJEM??? Ne gondoljak bele semmit?


2022. máj. 10. 19:13
 1/5 anonim válasza:
94%
Én is bele tudok képzelni dolgokba egys mást de szerintem bejössz neki.
2022. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy ma éppen ingben volt nem biztos, hogy pont miattad történt, lehet csak szimplán ehhez volt kedve. Viszont a többi dolog eléggé arra utal, hogy bejössz neki. Szóval azért ne gondolj túl minden egyes dolgot, de vannak egyértelmű jelek is, igen.
2022. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is bejossz neki, csak szegyenlos ;)
2022. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Valószínüleg bejössz neki, de többet kéne beszélgetned vele, ha biztosra akarod tudni.
2022. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
87%
En szurkolok
2022. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!