Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme bele rohanni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme bele rohanni ilyen fiatalon egy ekkora korkülönbségű párkapcsolatba? Vagy egyáltanán akarhat tőle bármit is a srác?

Figyelt kérdés
Egy pár napja poénból ráírtam a gimiben az egyik tablón lévő srácra barátnők unszolására. (amolyan úgy se mered játék volt) Nem gondoltam, hogy beszélgetünk majd, de végül egész jól jövünk ki. Én nem keresem őt,de ő időnkként kezdeményez beszégetést, ám amikor én igyekszem fent tartani, új és új témákat feldobni szűk szavú lesz és lelép. Őszintén nem értem mit akar, de annyira friss a dolog, hogy nem merek és nem is akarok rákérdezni. Én 17 éves vagyok ő 23. Azt mondta nem zavarja a különbség és 6 év pont ideális. Engem sem zavarna, de a környeztem valószínűleg rendesen kiakadna. Mit gondoltok fejtsem meg a srácot és nézzük meg mi lesz belőle? Vagy meneküljek, mert lehet, hogy valami baja van, hogy éppen egy ilyen fiatal lánnyal kezd?

2022. máj. 11. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem olyan nagy ám ez a korkülönbség. Egy év és te is végzel a sulival, aztán mész az utadra, ahol ő is jár épp.

Nem vagy gyerek, hogy mit akarhatna tőled, teljesen passzoltok korban.

2022. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkodnék ezen. Jól elvagytok, tetszetek egymásnak, a tőbbiek véleménye pedig nem számít.:)
2022. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évesen jártam 17 éves lánnyal és teljesen jó volt a korkülönbség. Amíg mindketten 15 és 25 között vagytok, addig kb. egy korosztály. Mindketten tanultok. Nincs sok különbség, mert manapság kevés ember dolgozik főállásban, házasodik és vállal gyereket 25 alatt.


Én is ismertem már meg neten lányt, mondjuk mi nem jöttünk össze, viszont nagyon jó barátok lettünk. Szóval szerintem nincs veszteni valód, ha szimpatikus a srác.

2022. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egy kicsit megnyugtató.

Sose voltam még ilyen helyzetben, mindig konzekvens volt a szerelmi életem így ez most eléggé összezavar. Nem tudom eldönteni mi van és ez valamilyen szinten bosszant is. Hogyan kellene közelednem egyáltalán? Oh tudom túl szentimentális vagyok

2022. máj. 11. 13:49
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem a korkülönbség a gond. Hanem ez "amikor én igyekszem fent tartani, új és új témákat feldobni szűk szavú lesz és lelép."
2022. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes téma ez a korkülönbség.

Én 17 évesen összejöttem volna 23 éves csajjal, de fordítva már nagyon nem. 19 vagyok jelenleg, és pl 16 évessel már nem tudnék elképzelni semmit. A 17 is épp hogy talán oké. Számít az a 2-3 év is. Jobb szeretem a saját korosztályom, és sokat elmond azokról a srácokról az , hogy nem zavarja őket az a 6 év... Csak az próbál sokkal fiatalabbakat fűzni aki a saját korosztályához kevésnek érzi magát.

2022. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok, a barátom 22, és ez tökéletes korkülönbség. 5,5 év van közöttünk, szóval a 6 év is telhesen okés :) az, hogy szűkszavú lesz, az már egy másik kérdés, de szerintem próbáld kipuhatolózni, hogy mit gondol rólad.

#7re ne hallgass, engem pl a barátom egyáltalàn nem "kúrogat" még... szóval ilyenekre ne adj, simán lehet :)

2022. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, barátom meg 30. Nem mondom, lehet néha érezni a korkülönbséget ha már hosszú távú terveitek vannak, de semmi képpen sem kizáró ok a korkülönbség fennállása. Ha szeretitek egymást, hasonló értékrendetek és jövőbeli elképzeléseitek vannak, akkor szerintem mindent meg lehet oldani. (persze, csak ha mindkét fél akarja)
2022. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha megértitek egymást, és azonos az érettség, akkor nemsok a korkülönbség.
2022. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A korkülönbség akár 1 évnél is meglátszik, nem ezen múlik. Pl a barátommal csak 2 év van köztünk, de ő a 3 éves egyetemi szakját hamar befejezte, én meg már az ötödik évem csinálom egy hosszabb szakon és még mindig nincs vége.

Hasonló célok kellenek, onnantól (reális keretek között) mindegy a kor.

2022. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!