Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány miért utasít el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért utasít el valakit egy ilyen miatt?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves haverom akinek tetszik és szerelmes volt egy lányba, akiről azt hitte, hogy normális csaj. Mert mindig jól elbeszélgettek, mert állszent a csaj. Azonban miután haverom közölte vele, hogy mit érez iránta. A csaj megfogta magát és megmondta neki, hogy azért nem fog vele össze jönni. Mert nincsennek a képein legalább 100-150+ likeok. És szerinte ez egy 30 ezer fős városban amitől 30km-re fekszik egy nagy város már az alapnak kéne lennie. Meg amúgy is neki 300-400 fölött vannak a likejai. És akkor alap dolog, hogy olyan fiúval jön össze csak aki vele egy szinten van.


És az is a baja volt a csajnak, hogy a fiúnak nincsen legalább egy sima IPhone 11 telefonja. Mert, hogy neki Is vagy olyanja van. Már ahogyan láttam 1,5 éve is azzal állt a tükör elé. Vagy már láttam kint képet róla instán ahol IPhone 11 Pro Maxal pózol, nem tudom. Akármilyen is van, bizony a szülei vették neki.

És ami még gázabb az az, hogy a srácnak pedig a legújabb IPhone SE-je van. Ugyan a srácnak is a szülei vették meg a telefont, csak ő neki nem azért van ott, hogy menőzön vele. És nem akarta azt, hogy ilyen ripacs miatt rosszul kelljen éreznie magát azért, mert nem tudtak szülei kifizetni még +40-50 ezer forintot. Mert az IPhone 11 és 12 Mini ennyivel kerültek volna többe bő 1 hónapja akkor, hogyha hivatalos oldalon veszik meg. Bár egyébként előfizetésre vették neki, csak már ezt sem meri beismerni senkinek, a csaj miatt. A másik dolog meg az, hogy mivan akkor ha neki a kisebb kijelző tetszik vagy esetleg nem az IPhone jön be neki? Ezt közölte a csajjal, de ő azt mondta neki követni kell a trendeket!

Azon is problémázik a csaj, hogy a srácnak nincsen annyira sok barátja meg van pár ember akivel rosszban van. Illetve nincsen benne egy menőbb körben. Illetve, hogy szakgimnáziumba tanul, és onnan is a rosszabbik fajtába.


És ami gáz az az, hogy nem mondom azt, hogy nem szép lány. Mert egyébként az, de vannak nála szebbek is. Oda abba a suliba kevés lány jár, az ő osztályába lehet ő a legszebb. De abból a suliból is van 1-2 lány aki simán fityiszt mutatna neki, bár elvileg velük jóba van. És azt halottam, hogy ők is hasonló gondolkodásúak. De van ott egy másik iskola ahol a fele lány sokkal jobban néz ki. És többségük normális is legalábbis nála tuttira normálisabbak. Ahová pedig én járok suliba Nyiregyházára meg az egész városban szinte itt átlagosnak számítana a csaj. Pl az én barátnőm mellett is.


Ami fura, hogy viszont sikerűlt 2 pénzesebb, nagyon helyes, menő palit is felszednie. De hamar ki is dobták, mert az egyik 23 éves pali az észre vette, hogy milyen és nem volt szüksége egy ilyen lányra. A másik vele egy idős rövid idő után csak a jukat látta benne. Most kavar egy harmadikkal, akit sajnos haverom ellen is fordított. Pedig jóba voltak, de a csaj miatt.. Ő talán nem olyan felkapott, de neki meg tényleg sok pénze van neki is IPhone 11-je van. Amit már anno a szülei a megjelenés hetén megvettek neki. Majd ősszel akar IPhone 14 Pro Maxot. De neki nem csak a telefonja ilyen drága..



2022. máj. 11. 14:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébkénz ertől az új IPhone SE-ről úgy tudom, hogy csak külsőben hasonlít a régi 4-5 éves IPhonekra. Viszont belsőben erősebb azoknál?!
2022. máj. 11. 14:21
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ahelyett, hogy ilyen hülyeségeket találsz ki, inkább tanulj, hátha javíthatsz még nyelvtanból.
2022. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez fixen kamu, nyilván van olyan nő aki ilyesmire gerjed, de egyik se jelentené így ki. Még legbelül ők is szégyellnek ilyet mondani. Amúgy ha ilyesmit találsz ki a lányokkal szemben, attól nem leszel kevésbé sikertelen náluk. Megnyugtatlak ha valaki jó csávó az egy gombos nokiával is tud csajozni
2022. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell egyből a másikat bántani és megvádolni? Egyáltalán nem engem utasítottak el így hálistennek! Mert nekem bizony van sikerem a nőknél. Legalábbis párkapcsolatban élek. Valóban az egyik barátom járt így. ~

És #2-es mégis, hogy gondolod te azt, hogy egyik sem jelentené ezt ki? Mert csak úgy mondom neked, hogy vannak buta lányok, vannak olyanok akik direkt rosszindulatból is megmondják és 4 szem között szóban ezt bizony simán meg meri mondani. Ha mások előtt úgy viselkedik mint egy szent akkor úgyis neki fognak hinni, nem pedig a csávónak. Ha pedig valóban van annak igazság alapja, hogy kamu az egész. Akkor a haverom hazudik nekem.

2022. máj. 11. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk, nem fogok felesleges időt pazarolni arra hogy figyeljek a kamu storydra. Gáz vagy, kész ennyi. És nem, nincs sikered a nőknél különben ezek a marhaságok nem is érdekelnének.
2022. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 Jól van, azt, hogy nekem milyen életem van és, hogy mennyire van sikerem a nőknél csak hagy tudjam már én. És igen, ha nem tetszik a kérdés nyugodtan tovább lehet állni. Eleve nem értem, hogy miért írtál egy haszontalan, provokatív választ, feleslegesen? Hogyha nem vagy kíváncsi rám, meg mindig jog nélkűl kimered jelenteni, hogy biztos, hogy kamu kérdés. Csak azért mert te vádaskodsz és egyből az van, hogy biztos én hazudok. Egyrészt a barátom mondta ezeket, másrészt te nem tudom hány éves vagy meg, hogy milyen lányokat ismersz. De én bőven ismerek annyit, hogy tudjam azt, hogy a barátom szavainak lehet bőven valóság alapja is. Már fentebb leírtam az indokokat.

Szóval nem értem, hogy minek írtál ide ha csak ilyen arrogánsan, egoistán, fejjátszósan tudsz ide írni. Mintha te mindent tudnál. Nem tapasztaltál meg elég mindent barátocskám akkor gyere el Nyiregyházára vagy Mátészalkára!

2022. máj. 11. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos ez a kérdés nekem is eléggé érdekesnek tűnik! :D Mert vannak ilyen lányok. De valóban nem igen meri így kijelenteni egyik sem. De egy idő után észre lehet rajtuk venni.

De, hogy legyen egy normális válaszod is. Ha valóban csak a barátod került ilyen helyzetbe akkor mutasd meg neki, ha te akkor pedig olvasd el figyelmesen és gondolkodj el rajta.

Nem tudom miért nem veszi észre az állítólagos barátod azt, hogy ez a lány bizony csak kihasználná. És egyáltalán nem az érzelmeik miatt lenne együtt vele. Hanem azért, hogy mutogatni tudja, hogy milyen király pasija van. Mert ez a lány egy egoista, kis ***rva aki azt hiszi azzal, hogy neki van több száz likeja. Meg, hogy van egy 210 ezer forintos Almája meg, hogy 20 lány között ő a legszebb és bármit megtehet. Az ilyen érzelmileg gyenge pasikat mint a te kis haverod. Meg tipikusan max arra fogja kihasználni, hogy fizessen neki mindent. Már ha a pali van egyáltalán olyan anyagi helyzetben. Viszont remélhetőleg a harmadik palija is megfogja csinálni vele azt mint az előző 2. De az ilyeneknek mind1 mert ő ezek után sem fog megváltozni. A legjobb az lesz ha a barátod össze szedi magát, elfelejti ezt a lányt. És ha úgyis vannak szebb lányok is a településeteken akkor keres magának jobbat.

És azért akarja, hogy IPhone 11 telefon legyen a pali kezébe minimum mert az már modern kinézetű. Vagyis azt hiszi, hogy az aki ilyennel tud villogni jobb ember.

Pedig egyébként az IPhone SE3 még a 12-nél is erősebb hardverileg. És egyébként is látszik rajta, hogy az nem egy IPhone 8 mert az alma logó középen van ugyanúgy mint az újabb modelleknek. De a lány lehet, hogy egy 180 ezer forintos telefont nem tart olyan menőnek.

2022. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem olvastam végig a leírást. Ha ez tényleg megtörtént, akkor ezek a dolgok csak kifogások voltak. De kicsit sántít nekem is a történet, azért ilyen szinten nem szokták kinyilvánítani ezeket még a legelvetemültebbek sem.
2022. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezek csak rossz kifogások, semmi több.

(De amúgy nekem is kamunak tűnik...)

2022. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye tini felfogásod van! A jelen trendi,hogy már szégyen egy éves lphonnal az általánosba járni. A sznobizmus már a suliba is dívik. Szerencsétlen szülők vért izzadnak, hogy elkényeztetett hülye gyereküknek mindent megvegyenek, amit kikövetelnek. Na ezek a kölkök hamar félre fognak siklani az életben. A kérdező telós kis csaja, már a lejtőn gurul lefelé az izomagyuak lába elé. Őt is hiába tanittatta (pénzelte) az anyja! Nem értik, miért olyan a lányuk, mint amilyen. Még az oviban olyan kis édi volt. Ilyennek nevelték az elkényeztetésükkel. Te is ilyen vagy, vagy leszel?
2022. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!